i5 2. nesil laptop LoL oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 8.1
Laptoplardaki mobil işlemci normal 2.Nesil i5 ile kıyaslanmamalı. Satıcı da fırsatçılık yapıp yazmamış adam gibi de 2.Nesil yazmış. Sadece yaptığı bu sahtekarlık yüzünden bile almazdım. Onun dışında 60FPS oynatır ama TF'de 60 aşağı düşme ihtimali var.

Laptoplardaki mobil işlemci normal 2.Nesil i5 ile kıyaslanmamalı. Satıcı da fırsatçılık yapıp yazmamış adam gibi de 2.Nesil yazmış. Sadece yaptığı bu sahtekarlık yüzünden bile almazdım. Onun dışında 60FPS oynatır ama TF'de 60 aşağı düşme ihtimali var.
Ben laptopta i-5 4210u kullanıyorum dedim zaten. 120 veriyor bende 2. Nesille de 60 civarı verir bence. Ayrıca bence turbox gibi sadece İ-5 yazsa sahtekarlık olurdu
Hocam gayet iyi bence. Benim kullandığım sisteme yakın olduğu için attım, şu ana kadar bir sıkıntısı olmadı.

Bence konu sahibinin Attığına göre çok daha iyi sadece SSD sinin olmamasının diğer artışlarının yanında küçük bir eksi olduğunu anlatmaya çalıştım.

Ben laptopta i-5 4210u kullanıyorum dedim zaten. 120 veriyor bende 2. Nesille de 60 civarı verir bence. Ayrıca bence turbox gibi sadece İ-5 yazsa sahtekarlık olurdu
Hocam aynı özelliklerdeki pc bende var cidden 60 bile vermiyor LOL'de hele ki team fightta 10 kişi 3 4 ulti tek ekranda olunca fps 20 ye felan düşüyor :D.

Geri
Yukarı