i5 2.nesil sistem ne kadar eder?

dusuncesiz19

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim eski bir kasam ve monitörüm var bunları nasıl satabilirim veya satabilir miyim? Bana yardımcı olabilir misiniz? Özellikleri, eksikleri şöyle.

Intel i5 2.nesil işlemci.
Hitachi 500 GB hard disk.
MSI R7 240 ekran kartı.
Huntkey 300W güç kaynağı.
TP-Link WN781nd 150Mbps Ethernet kartı.
ASUS 8H61-MX anakart.

Monitör: Exper 60Hz 23.6

Sorunları eksikleri : Arkadaşlar bilgisayar çalışıyor ekran gelmiyor neyi denediysem neresinde sorun var hiç bilmiyorum ekran kartı ya da anakartta sorun olduğunu düşünüyorum büyük ihtimal anakart çünkü ekran kartını çıkartıp VGA kablosunu anakarta taktım açmayı denedim ekran gelmedi yine.
Monitör kısmında ise ekranın ortasında ince yeşil bir çizgi var onun dışında bir problemi yok ne yapabilirim bunları elden çıkarmak istiyorum. Ederi ne kadar olur ne yapmalıyım?

WhatsApp Image 2023-10-04 at 22.47.47.jpeg

Kasayı monitörden ayrı satmaniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Kasayı 1500den monitörüde 400den koyun bence.
öyle yaparım gibi

Benim sorunsuz çalışan i3 1.nesil bilgisayara en fazla 300 dediler.(Sadece kasayı satıyorum.)
hocam çalışıyor mu bilmiyorum ama sadece ekran kartını tek başına satsam en kötü 300 verirdim galiba . Çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirm ki

Arkadaşlar merhaba benim eski bir kasam ve monitörüm var bunları nasıl satabilirim veya satabilir miyim? Bana yardımcı olabilir misiniz? Özellikleri, eksikleri şöyle.

Intel i5 2.nesil işlemci.
Hitachi 500 GB hard disk.
MSI R7 240 ekran kartı.
Huntkey 300W güç kaynağı.
TP-Link WN781nd 150Mbps Ethernet kartı.
ASUS 8H61-MX anakart.

monitör: Exper 60Hz 23.6

sorunları eksikleri : Arkadaşlar bilgisayar çalışıyor ekran gelmiyor neyi denediysem neresinde sorun var hiç bilmiyorum ekran kartı ya da anakartta sorun olduğunu düşünüyorum büyük ihtimal anakart çünkü ekran kartını çıkartıp VGA kablosunu anakarta taktım açmayı denedim ekran gelmedi yine.
Monitör kısmında ise ekranın ortasında ince yeşil bir çizgi var onun dışında bir problemi yok ne yapabilirim bunları elden çıkarmak istiyorum. Ederi ne kadar olur ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1967234

1-1.5 en fazla 2k.

Geri
Yukarı