I5 2300 Nvidia GT730 Sistem yükseltme tavsiyesi

Eski masaüstü sistemim var. İkinci nefes vermek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Bilgisi olanlar olduğun biliyorum yardıma ihtiyacım var. Lütfen Recep bey yardımçı ol sistemin bilgilerin aşağıda vereceğim.
Windows7 Ultimate 64 bit
Ana kart Gigabyte Ultra Durable2
Modeli H61M-DS2 DVI rev1
CPU Intel Core I5 2300 2.8 GHz turbo 3.1 GHz (4 core) socket 1155
GPU Nvidia GT730 GDR3 128 bit 2gb
RAM DDR3 4gb 1333 MHz 2gb 1333 MHz (toplam 6gb)
PSU 200w
USB 2.0
HDD SATA 1TB
Sistemi orta seviyeli oyun için geliştirmek istiyorum. PSU markasını bilmiyorum 80+ değill ve RAM markasında bilmiyorum. MHz değerleri UEFİ de attırmak olmuyor RAM'ler desteklemez. Lütfen yardımcı ol, sistemin en önemli hangi bileşenlerin değiştirmeliyim. Monitoru unutuyordum Dell 21 inçlik 1920x1080 60 Hz. Teşekürler şimdiden.
6987_src.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta ayarlarda sistem toplamak icin bu bilgisayara en az 1000TL harcamaniz gerekecek. Onun yerine bu parcalari satip APU sistem alirsaniz en azindan her turlu oyunu orta ayarlarda 60FPS oynatabileceksiniz. Ayrica ileride bilgisayara ekran karti taktiginizda APU sistemde oyunlari yuksek ayarlarda yine rahatca oynayabileceksiniz. Bu sisteme yatirim yapmak sacmalik olur.
Teşekkür kardeş APU sistemi bilmiyorum ama internetde araştıracam. Anlamadığım bir şey olursa sana geri dönüş yapacam eğer ki seni yormadıysam teşekkürler
Yanlış anlamayin bu bigisayari satıp yenisini parat toplayıp yenisini almak iyi olur.
Teşekkür ederim bende bu düşüncedeyim bir yere kadar idare etmek zorundayım. Bütçem yok henüz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı