i5 2300 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
700

Ali uysall

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba...
Anakart: ASUS P8H67 M le - PCI Express 2.0
İşlemci: Intel Core i5-2300 2.80 GHz.
RAM: 2 GB DDR 3 - 1333 MHz hızında.
Ekran kartı tavsiyelerinizi merak ediyorum.
GTA 5 - PUBG Mobile emulator - ETS 2 gibi orta ayarlarda açan bir ekran kartı önerisi yapar mısnız.
Bütçe 700 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk işlemci almanızı öneririm o işlemci ile o oyunlar zor. Zaten alsanız bile ekran karti darboğaz yapar diye tahmin ediyorum.

Öncelikle merhaba...
GTA 5 - PUBG Mobile emulator - ETS 2 gibi orta ayarlarda açan bir ekran kartı önerisi yapar mısnız.
Bütçe 700 TL.
Önce Ram artırılmalı. Bence. GTX 750ti da iyi olabilir gibi.

Öncelikle merhaba...
Bütçe 700 TL.

İşlemci güzel. 750 Ti gibi bir kartla dediğiniz oyunları oynarsınız. Ama 2 GB RAM nedir yahu? Onu en az 6 GB yapın.

Hocam ilk işlemci almanızı öneririm o işlemci ile o oyunlar zor. Zaten alsanız bile ekran karti darboğaz yapar diye tahmin ediyorum.

Çok fazla oyun oynamayacak düşük ayarlarda Valorant Zula Minecraft oynamak için ekran kartı arıyorum o yüzden işlemciyi pek değiştirmek istemiyorum.

800 TL pahalı en fazla 500 bütçe.
İşlemci güzel. 750 Ti gibi bir kartla dediğiniz oyunları oynarsınız. Ama 2 GB RAM nedir yahu? Onu en az 6 GB yapın.

RAM'ı yüksekltcem.

Şu an ekran kartsız Zula Minecraft 100 FPS alıyorum o yüzden pek işlemcimi değiştireyi gerek duymuyorum 8 GB RAM bir de ekran kartı almayıp düşünüyorum.
Önce RAM artırılmalı. Bence. GTX 750 Ti da iyi olabilir gibi.

GTX 750 Ti linkini atar mısınız?

Geri
Yukarı