Satılık i5 2310 ve GTX 550 Ti Sistem + Monitör

FPS ve sıcaklık değerlerini gösteren fotoğraflar eklemiştim ilanıma. Ayrıca hangi oyunları nasıl oynatır gibisinden bilgiler de ekledim açıklamaya. İkinci el satış platformlarında bir şey satmak için abartmak gerekiyor galiba o ürünü. Ben tamamen doğruları yazdım belki de o yüzden ilgilenen yok :D Ama adamın teki 4 bin liraya 1050ti ve r3 1200 lü sistemi satmaya çalışıyor açıklamaya da ''tam bir canavar'' ''fiyat performans ürünü'' ''Her oyunu +60fps oynatır'' yazınca bu işten anlamayanlar hemen atlıyor ilana. İlk defa bir 2. el ürün satmaya çalışıyorum ve yalan yanlış bilgiler yazıp insanları kazıklamaya çalışmadığım için alıcısı çıkmıyor galiba :)
Sizde oyun canavarı ve açamadığı oyun yok yazın başlığa. Açıklamaya ise 720 pikselde açamadığı oyun yok yazın. En çok oynanan oyunlarda 720 pikselde 60 fps verir diye zannediyorum. Böylelikle ilanınıza daha çok kişi gelir. Piyasada dürüst olanın malını almazlar. Mesela memurdan, doktordan ve hocadan araba ilanlarına bakın. Millet nasıl kanıyor bu tuzaklara.

Sizde oyun canavarı ve açamadığı oyun yok yazın başlığa. Açıklamaya ise 720 pikselde açamadığı oyun yok yazın. En çok oynanan oyunlarda 720 pikselde 60 fps verir diye zannediyorum. Böylelikle ilanınıza daha çok kişi gelir. Piyasada dürüst olanın malını almazlar. Mesela memurdan, doktordan ve hocadan araba ilanlarına bakın. Millet nasıl kanıyor bu tuzaklara.

:D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı