i5 2400 1050 Ti ile darboğaz yapar mı?

Emirimbnexd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Çok yakından bir arkadaşım 2000 TL'ye Zotac GTX 1050 Ti mini satmayı teklif etti, sizce darboğaz yapar mı? Parama değer mi? Bir de performans yükselir mi? (bu işlerden çok anlamıyorum :D) Gereken her şeyi aşağıya koyuyorum.

Hocam işlemci işi zor biraz şu an için :D ekran kartı için zar zor bütçe çıktı, yani fiyatı internette falanda çok yok ama 1050 Ti'den daha iyi uyacak varsa onlara göz atmak isterim yoksa alacağım zaten, teşekkürler Bu arada.

Elindeki işlemciyi satıp PSU+i7 2600 + 1050 Ti alabilirsin. ASUS 1050 ti ekran kartı ( pazarliksız) - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1058422200 örnek bir 1050 Ti ilanı. Gtx 1050ti 4gb gigabeyte - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1055204546. Bu tarz kartlar var 1700'e kadar.

Hocam peki sizin kartınızın modeli nedir? Çünkü bu ekran kartının normal modellerine bile 1800 falan diyor internette,minisi (tek fanlısı) 2000 eder mi kuşkudayım.
Benim kartım zotac gtx 1050ti 4 gb oc. modeli.Çift fanlı ama normalde kart düşük güç tüketimi nedeni ile fazla ısınan kart değil.Ama fanların çıkardığı ses hemen hemen aynı diyebilirim.Arkadaşın ise satıcı belki fiyatta birşeyler yapabilir.

hocam oda aşırı mantıklı ama garantisi bitmiş ürünü ikinci el almak çok hoşuma gitmiyor tanıdık olmadığı sürece yinede düşüneceğim teşekkürler.

Benim kartım zotac gtx 1050ti 4 gb oc. modeli.Çift fanlı ama normalde kart düşük güç tüketimi nedeni ile fazla ısınan kart değil.Ama fanların çıkardığı ses hemen hemen aynı diyebilirim.Arkadaşın ise satıcı belki fiyatta birşeyler yapabilir.
Hocam evet satıcı arkadaşım,söyledim umarım yapar:D

Hocam oda aşırı mantıklı ama garantisi bitmiş ürünü ikinci el almak çok hoşuma gitmiyor tanıdık olmadığı sürece yine de düşüneceğim teşekkürler.

FurMark gibi yüke sokan testlerde cihazın yük altındaki tepkilerini (mavi ekran, ekranda kararma, çizgi çıkma gibi) ölçebilir ve sıcaklıklarına bakabilirsin.

Geri
Yukarı