i5-2400 sistem GTA 5 performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 10
işin gerçegi almayı dusnuyorm suan 250tl var fakat o bütceyede bulabilrmiyim bilmiyorm.
Watch Dogs kaldırmaz, işlemci sisteme göre çok eski.
önceden oynuyordm cok nadir drop giriyordu

İşin gerçegi almayı dusnuyorum şu an 250TL var fakat o bütceyede bulabiliri miyim bilmiyorum.

Önceden oynuyordm cok nadir drop giriyordu.

300 liraya sıfır 8 GB RAM alanlar var. 250 liraya hayli hayli 4 GB RAM bulursunuz. RAM eklemesinden sonra Watch Dogs ve GTA 5 gibi oyunlarda rahatça dropsuz oynayabilirsiniz.

DDR3 RAM ama markasını bılmıyorum marka fark ediyor mu.

O zaman DDR3 RAM alman gerek. Marka aynı olsa iyi olur olmasa da olur ancak aynı olsa daha iyi olur. Mühim olan raminin MHz değeri ile aynı olan bir 4 GB RAM alman gerek. Mesela bende 2 GB RAM vardı 800 MHz bir 2 GB daha 800 MHz aldım bunun gibi. MHz değerini ise görev yöneticinden performans kısmında RAM'e tıklayıp sağ altta görebilirsin.

baya bi önce oynuyordm arada bi drop yiyordm simdi bi şey fark edermi acaba o yüzden sordum
watch dogs 2 yi denemedim fakat normal 1 ini oynuyordm drop giriyordu arada sadece
4 GB daha ram alarak sistemin parçalarını denkleştirebilirsin. En azından drop sorunu ortadan kalkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…