i5-2400 sistem GTA 5 performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 10
Ekran kartı ve işlemci yeterli ancak GTA 5 4 GB RAM ile imkansız bir şey oynanmıyor. Ekran kartınız iyi yüksek ayarlarda oynarsanız FPS de 40-45 alırsınız ancak RAM az olduğundan çok drop yiyeceksiniz ve bu durum çok sinir bozucu bir hale geliyor. Önerim bir 4 GB RAM daha ekleyebilirseniz akarsınız çok rahat.
işin gerçegi almayı dusnuyorm suan 250tl var fakat o bütceyede bulabilrmiyim bilmiyorm.
Watch Dogs kaldırmaz, işlemci sisteme göre çok eski.
önceden oynuyordm cok nadir drop giriyordu

İşin gerçegi almayı dusnuyorum şu an 250TL var fakat o bütceyede bulabiliri miyim bilmiyorum.

Önceden oynuyordm cok nadir drop giriyordu.

300 liraya sıfır 8 GB RAM alanlar var. 250 liraya hayli hayli 4 GB RAM bulursunuz. RAM eklemesinden sonra Watch Dogs ve GTA 5 gibi oyunlarda rahatça dropsuz oynayabilirsiniz.

DDR3 RAM ama markasını bılmıyorum marka fark ediyor mu.

O zaman DDR3 RAM alman gerek. Marka aynı olsa iyi olur olmasa da olur ancak aynı olsa daha iyi olur. Mühim olan raminin MHz değeri ile aynı olan bir 4 GB RAM alman gerek. Mesela bende 2 GB RAM vardı 800 MHz bir 2 GB daha 800 MHz aldım bunun gibi. MHz değerini ise görev yöneticinden performans kısmında RAM'e tıklayıp sağ altta görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı