i5-2400 sistem için hikayeli, üzücü oyun önerisi

muratkvl

Picopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
ssd
Ekran kartı
32 mb vram intel hd graphics
İşlemci
intel i5 2400 cpu 3.10 ghz
Arkadaşlar, CoD serisini çok severim ve oynarım, hala da oynarım. Fiyatı önemli değil. Abartı GB olmasın, en fazla 15 GB.

32 MB VRAM Far Cry, Call of Duty Modern Warfare 3 en düşük grafiklerde kasmadan rahatlıkla küçücük bile drop girmeden oynayabiliyorum.
Intel i5-2400 CPU 3.10 GHz.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, CoD serisini çok severim ve oynarım, hala da oynarım. Fiyatı önemli değil. Abartı GB olmasın, en fazla 15 GB.

32 MB VRAM Far Cry, Call of Duty Modern Warfare 3 en düşük grafiklerde kasmadan rahatlıkla küçücük bile drop girmeden oynayabiliyorum.
16 GB RAM.

Far Cry 3 30-40 FPS oynarsın.

16 GB RAM.

Mafia 2

Ne demek. Ayrıca GTA 4 de deneyebilirsiniz Vice City modlu GTA San Andreas falan sarar sizi.

Ayrıca Outlast da oynayabilirsiniz.

16 GB RAM.

Ayrıca bütçeniz varsa 200-300 iyi kötü bir ekran kartı ayarlayalım size en azından en düşük ayarlarda GTA 5 Valorant falan oynarsınız.

Ne demek. Ayrıca GTA 4 de deneyebilirsiniz Vice City modlu GTA San Andreas falan sarar sizi.

Ayrıca Outlast da oynayabilirsiniz.

Ayrıca bütçeniz varsa 200-300 iyi kötü bir ekran kartı ayarlayalım size en azından en düşük ayarlarda GTA 5 Valorant falan oynarsınız

Hepsini çalıştırdımda 200 TL'ye GTA 5 açan ekran kartı olur mu?

Evet 1GB 64 Bit OEM ekran kartları ile 30 FPS 800x600 GTA 5 oynayabilirsiniz.

Bana 200- 300 dediğiniz ikinci el o zaman alacağım yer güvenlimi alttaki kasa evet ama içindekileri farklı 16 GB RAM Intel i5 2400 CPU 3.10 GHz SSD takılı ve CD takma yeri var kasam sığar mı darboğaz yapar mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (88).png
    Ekran Görüntüsü (88).png
    332,5 KB · Görüntüleme: 19
Sağ olun hocam fakat

1.Ankara'dayım
2.kasama sığmaz diye düşünüyorum
Hocam kasayı çıkartıp uzay sistem yaparsınız bu kart için değer. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-masaustu-amd-radeon-hd-7850-1123263463/detay Bu bir model düşüğü ama bu da güçsüz değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da oyun testi ama benim attığım 2 GB.

Hem de Ankara'da.

Geri
Yukarı