i5 2400 sisteme 300 TL ekran kartı önerisi

Hayır 'windows açılıyor' ekranı dediğin gibi yakın görüntü veriyor sonrasında belli belirsiz çizgiler oluyor. Acaba anakartla alakalı bir problem mi var yoksa aldığım hdmi to vga kablosundan mı kaynaklı bir durum mu bilemiyorum.
Ekran kartını iade etme şansım var fakat yerine aldığım kartta da böyle çizgiler çıkarsa tekrar başa döneceğim zor bir durum...

Hayır 'windows açılıyor' ekranı dediğin gibi yakın görüntü veriyor sonrasında belli belirsiz çizgiler oluyor. Acaba anakartla alakalı bir problem mi var yoksa aldığım hdmi to vga kablosundan mı kaynaklı bir durum mu bilemiyorum.
Ekran kartını iade etme şansım var fakat yerine aldığım kartta da böyle çizgiler çıkarsa tekrar başa döneceğim zor bir durum...

kesinlikle iade et ve bu işle uğraşma benim sana nacizhane tavsiyem... suan kartı kullanıyorum alıştım fakat uyumlu bir kart olmasını isterdim.
bu arada anakartında bir problem oldugunu sanmıyorum,ama bu konu hakkında daha bilgili bir kişiler yardımcı olsa daha iyi olur neden olacağı konusunda pek fikrim yok

Hemen iade talebimi oluşturdum. Fakat bunun yerine ne alabilirim yine bilmiyorum. Belki yeni bir anakart almak daha mantıklı bir seçim olacaktır. Yardımın için teşekkür ederim.

çözünürlükle alakalı bir sıkıntı mı ? bende görüntüler ekrana daha yakındı kontrolde bir problem yoktu

bizim sistemimiz bios sürümü malesef gt1030'u desteklemiyor bundan dolayı bu sıkıntı. güncelleme de vermiyor hp

Bende i5 2310
Asus p8h61 anakart hd 6570 ekran karti var 2012 de almistim pc yi sadece ekran karti driverlerini guncelliyordum gecen pc yi falan temizledim macun degisimi falan yaptim.
Benim anakartin biosu uefi bios guncellemesinide yaptim ama 2014 yilinda gelmis son guncelleme temiz kurulumla 8.1 yukledim ama w10 gececegim.benim pek bi beklentim yokta biraz oyun yukleyip kucuk kardesime verecektim pcyi.

Hemen iade talebimi oluşturdum. Fakat bunun yerine ne alabilirim yine bilmiyorum. Belki yeni bir anakart almak daha mantıklı bir seçim olacaktır. Yardımın için teşekkür ederim.

kesinlikle anakart alabilirsin,zaten bu ekran kartında problem olmasının sebebi anakartın bios güncelleme vermemesi :( ayrıca anakart günümüz sistemlerinin cok gerisinde kaldı tek slot en yüksek 4gb ram destekliyor...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı