i5 2400 Sisteme ekran kartı önerisi

Hayır gayet iyi yardımcı oldun teşekkür ederim sadece i5 2400 çok kötü bir işlemci değil Cinebench R20 900 puan aldı değerlendirmek istedim nasipte yokmuş böyle devam.

İkinci el GTX 950, RX 460, GTX 1050, RX 560, GTX 960, GTX 1050 Ti gibi kartlara bakın derim o işlemci için.

Anakartın uyumlulukla alakası yok ben kullandım 2 sene halen daha kullanıyorum.

Ya aslıdan bundan 3 yıl önce felen R7 240 taktırdım onda das görüntü vermemişti bir sürü insan bundan şikayetçiymiş ekran kartından görüntü gelmiyor diye BIOS güncellemesi gerekiyormuş ama onu da yapmak bayağı zormuş kısa bir araştırma ile bunları öğrendim.
Anakartın uyumlulukla alakası yok ben kullandım 2 sene halen daha kullanıyorum.

Sizin anakart nedir?

Ya aslıdan bundan 3 yıl önce felen R7 240 taktırdım onda das görüntü vermemişti bir sürü insan bundan şikayetçiymiş ekran kartından görüntü gelmiyor diye BIOS güncellemesi gerekiyormuş ama onu da yapmak bayağı zormuş kısa bir araştırma ile bunları öğrendim.

Sizin anakart nedir?

.

Benim de sizinki gibi H61 bir anakart.

Sizin anakart nedir?

Vallaha dostum ben bir tane bilgisayarcıya toplatmıştım sistemi bana hiç güncellemelerden falan bahsetmedi 2 sene düz oynadım hiç böyle görüntü vermeme gibi bir durumlar yaşanmadı.

.

Benim de sizinki gibi H61 bir anakart.

Vallaha dostum ben bir tane bilgisayarcıya toplatmıştım sistemi bana hiç güncellemelerden falan bahsetmedi 2 sene düz oynadım hiç böyle görüntü vermeme gibi bir durumlar yaşanmadı.

Bu anakartda sıkıntı yok zaten Pegatron H61 anakartda sıkıntı var onda görüntü gelmiyor.
pegatron ipxsb-h61 urun.n11.com/anakart/pegatron-ipxsb-h61-1155-anakart-mainboard-P202490643

Geri
Yukarı