i5 2400 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
1500TL

semihxq

Centipat
Daha fazla  
- i5 2400.
- 4 GB RAM.
- Intel HD family.
Bende bunlar var ekran kartı almak istiyorum bütçem 1.5k falan yardımcı olur musunuz?

GTX 1050 bakabilirsiniz. Üstü problem çıkartabilir darboğaz anlamında. Kalan parayla da 4 GB RAM eklemesi yapabilirsiniz anakart durumuna göre.

Kanka o bütçeme yetmiyor üstüne de bir de 4 GB RAM hiç alamam aklımda 750 Ti var ama nasıl bir performans olur bilmiyorum hiç.

Bir adet 4 GB RAM daha alıp RX 460, GTX 1050 vb. kartlar alabilirsiniz.
rx 460 ı internette bulamadım da ben link atabilme şansınız varmıdır 1050 de pahalıya geliyor bütçeme göre

- i5 2400.
- 4 GB RAM.
- Intel HD family.
Bende bunlar var ekran kartı almak istiyorum bütçem 1.5k falan yardımcı olur musunuz?

Kart kullanımı 1050 Ti ile 98'lerde güzel ama CPU kullanımımda 95'lerde geziyor bir RX550 takarsanız daha iyi olur en azından CPU kullanımı 70’lerde hep daha ucuz olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka o bütçeme yetmiyor üstüne de bir de 4 GB RAM hiç alamam aklımda 750 Ti var ama nasıl bir performans olur bilmiyorum hiç.

RX 460'ı internette bulamadım da ben link atabilme şansınız var mıdır 1050 de pahalıya geliyor bütçeme göre.

2. el düşünür müsün? Bütçen 2. el GTX 1050'lere yeter.

Geri
Yukarı