i5 2400 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
2000tl - 2500tl

SahraT

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ilk konumu açıyorum(biraz heyecan yaptım:). Yıl sonuna kadar 12 yıllık emektar kızımı kullanmaya devam etmek zorundayım. O yüzden son bir iyileştirme yapmam gerekiyor. Ekran kartı almak istiyorum. Ama sistem eski olduğu için en üst verimlilikte hangi ekran kartını seçmem gerek bilmiyorum. RAM'i 8+8 16 GB'a çıkarabilirim. (araştırdığım kadarıyla sistemim kaldırıyormuş) ekran kartı bütçem 2000TL - 2500TL
Bilgisayarım: Intel Core i5 - 2400 CPU 3.10GHz 8 GB RAM, 64 Bit işletim sistemi.
Mevcut ekran kartım: NVIDIA GeForce 9800 (1GB 256bit)
Not: Güzel kızımla oyun oynamıyorum. Photoshop ve video montaj programları için kullanıyorum.
Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ilk konumu açıyorum(biraz heyecan yaptım:). Yıl sonuna kadar 12 yıllık emektar kızımı kullanmaya devam etmek zorundayım. O yüzden son bir iyileştirme yapmam gerekiyor. Ekran kartı almak istiyorum. Ama sistem eski olduğu için en üst verimlilikte hangi ekran kartını seçmem gerek bilmiyorum. RAM'i 8+8 16 GB'a çıkarabilirim. (araştırdığım kadarıyla sistemim kaldırıyormuş) ekran kartı bütçem 2000TL - 2500TL.
Bilgisayarım: Intel Core i5 - 2400 CPU 3.10GHz 8 GB RAM, 64 Bit işletim sistemi.
Not: Güzel kızımla oyun oynamıyorum. Photoshop ve video montaj programları için kullanıyorum.

MSI GEFORCE GT 730 2GD3 LP 2GB DDR3 64Bit NVIDIA

Öneririm hocam 2 GB ama 64 Bit​

Merhaba ilk konumu açıyorum(biraz heyecan yaptım:). Yıl sonuna kadar 12 yıllık emektar kızımı kullanmaya devam etmek zorundayım. O yüzden son bir iyileştirme yapmam gerekiyor. Ekran kartı almak istiyorum. Ama sistem eski olduğu için en üst verimlilikte hangi ekran kartını seçmem gerek bilmiyorum. RAM'i 8+8 16 GB'a çıkarabilirim. (araştırdığım kadarıyla sistemim kaldırıyormuş) ekran kartı bütçem 2000TL - 2500TL.

RX6400 öneririm, bütçenizi biraz daha arttırmanız gerekir. Aynı şekilde çok rahatsız etmeyecek şekilde darboğaz olur.

Geri
Yukarı