i5-2400 ve GT 710 sistemin GTA 5 performansı nasıldır?

Bu kadar düşük bir şeyi planlamamın elbette mantıklı bir sebebi var.

Bakıyorum ki babam i7 vesaire toplayamayacak ben de büyüyene kadar yazdığım gibi bir sistem ile idare etmeyi düşünüyorum alırsa.
GT 710 ile bırak büyüyene kadar 2 sene daha idare edemezsin. Bunun yerine APU bir sistem topla daha sonra bir ekran kartı ekleyip yoluna bakarsın.

DDR3 3200MHz var mı? Varsa TR'de nasıl bulacak hocam.

Orası da doğru, konuda öyle yazıyor diye dedim :D.

Amacı olmaz ki. Zaten 2666 bile desteklemiyor olabilir. DDR4 desteklediğinden bile emin değilim. Frekansına ellemeyip 8x2 yapmaya bakın.
Ben her 2 ram de aynı özelliklere sahip olmak üzere seçtim.

Almayın hocam iyi performans vermez.
Zaten büyüyene kadar idare edebileceğim bir sistem yükseltmesi yapmaya çalışıyorum.

GT 710 ile bırak büyüyene kadar 2 sene daha idare edemezsin. Bunun yerine APU bir sistem topla daha sonra bir ekran kartı ekleyip yoluna bakarsın.
Toplama değil yükseltme olacak daha doğrusu.

Hem yeni nesil oyunlara pek tenezzülüm yok bu sistem minecraft'ta roblox'ta falan rahatlatabilir bence.

Ben her 2 ram de aynı özelliklere sahip olmak üzere seçtim.

Zaten büyüyene kadar idare edebileceğim bir sistem yükseltmesi yapmaya çalışıyorum.
Belirli bir bütçe verin, arkadaşlar güzel bir sistem toplayacaktır. İkinci el alıp almak istemediğinizi belirtirseniz güzel olur.

Belirli bir bütçe verin, arkadaşlar güzel bir sistem toplayacaktır. İkinci el alıp almak istemediğinizi belirtirseniz güzel olur.

Net bir bütçe verirseniz arkadaşlar daha rahat yardımcı olur diye düşünüyorum.

Ayrıca yükseltme yapacaksanız o sisteme dediğiniz RAM'leri zaten takamazsınız.
Söylemekte geciktim, toplama değil yükseltme olacak.
Alacaklarım hem anakartıma uyumlu olsun hem de babam zorlanmasın diye yaptığım seçimler.
@AhmetMesser hocam toplama mı yoksa Turbox mu?
Geciktim işte söylemekte toplama değil yükseltme.

Geri
Yukarı