i5 2400 ve HD 6510 sistem yükseltme

Daha iyisinden kastınız ne olabilir model olarak söylerseniz sevinirim.

AFOX
Bu anakartı buldum bide ancak markasını ilk defa duyuyorum şuan benim pegatrondan kurtulup bunu alsam bu anakart beni taşır mı?(210 lira civarı fiyata sahip)
Bütçeniz 250 TL varsayıyorum. 2.el bölümünde örneğin ''250 TL 1155 anakart'' konusunu açarsanız daha iyi modeller çıkar. Mesela bu bölümde arkadaş Gigabyte H170 model anakartı 250 TL'ye satıyor.
Satılık - Her Çeşit Bilgisayar Parçası
Eğer hala satılmadıysa bir bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca kullanıcı bilgisayarcı yani birçok parça bulunduruyordur. Ona bir sorabilirsiniz.

Bütçeniz 250 TL varsayıyorum. 2.el bölümünde örneğin ''250 TL 1155 anakart'' konusunu açarsanız daha iyi modeller çıkar. Mesela bu bölümde arkadaş Gigabyte H170 model anakartı 250 TL'ye satıyor.
Satılık - Her Çeşit Bilgisayar Parçası
Eğer hala satılmadıysa bir bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca kullanıcı bilgisayarcı yani birçok parça bulunduruyordur. Ona bir sorabilirsiniz.
Cevap yazma yetkim bulunmuyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı