i5 2410M sisteme Windows 10 yüklenir mi?

320 GB HDD var C disk 44.2.

Format ekranında o diski biçimlendirin içerisinde hiçbir dosya kalmasın 320 GB olur boş alan. Windows kuruldu diyelim 280 GB falan kaldı. Bence çok da sıkıntı değil. Bir diske biçimlendirme yapmak demek o diskin içerisinde ne varsa silinir demek.

Format ekranında o diski biçimlendirin içerisinde hiçbir dosya kalmasın 320 GB olur boş alan. Windows kuruldu diyelim 280 GB falan kaldı. Bence çok da sıkıntı değil. Bir diske biçimlendirme yapmak demek o diskin içerisinde ne varsa silinir demek.

Ben yükselmek yapmak istiyorum malum program ve sürücülerni bulamam PC 10 yılda fazla.

Sürücü hatasin olur mu?

Son düzenleme:
Ben yükselmek yapmak istiyorum malum program ve sürücülerni bulamam PC 10 yılda fazla.

Sürücü hatasin olur mu?

Sürücüler Windows 10 ile uyumluysa yani en az Windows 8.1 sürücüleri falan varsa sıkıntı olacağını sanmam ama Windows 10 desteği varsa sürücülerin çok daha iyi olur. Örneğin ekran kartı sürücüsü.

Yeni konular

Geri
Yukarı