i5 2410M sisteme Windows 10 yüklenir mi?

caner can

Kilopat
Daha fazla  
PC Windows 10 yukseksem pefomas sorunu olur mu?

996.png

Dosya Ekleri

• 985.png
    985.png
    1.023 KB · Görüntüleme: 35
Windows 7 kadar hızlı çalışmayabilir ancak çok da performans düşük olmaz Windows 10 geçince. Windows 10 için uygun denilebilir. SSD mi var HDD mi?

SSD'in var ise geçebilirsin bir sıkıntı olmaz. Bana kalırsa Windows 8.1 bu sistem için iedaldir.

Bence Windows 8.1'in Windows 7 ile çok da bir farkı kalmadı Windows 8.1 geçmek yerine Windows 7 devam etse daha iyi olabilir.

Kardeşim sakın geçme dusuk sistem için Windows 10 tam bir felaket acayip RAM yiyor ve arka plan uygulaması çok oyunda FPS dususu oluyor istersen dene ama en iyisi 8.1 Single veya Windows 7 Valorant CS:GO'da denedim sistemim i7 3. RX 550 8 GB RAM Windows 10'da 100FPS geçmezken ve drop alırken Win 8.1 de 160-170 aliyorum.

Hocam SSD varsa 10 deneyebilirsiniz. Yoksa eğer yine de daha yeni (!) bir sistem istiyorsanız Windows 8.1 geçebilirsiniz. Hiç değilse Windows 7'den iyidir.

Windows 7 kadar hızlı çalışmayabilir ancak çok da performans düşük olmaz Windows 10 geçince. Windows 10 için uygun denilebilir. SSD mi var HDD mi?
hdd var

Bence Windows 8.1'in Windows 7 ile çok da bir farkı kalmadı Windows 8.1 geçmek yerine Windows 7 devam etse daha iyi olabilir.

W8.1 destek bitti Windows 10 yapmam lazim yakida hiçbir şey yuklecemicem zaten oyun ve programla Windows 10 istiyor Google chome bile guceleme yapamiyorum.

Eeee ne yapacağım ben.

Son düzenleme:
W8.1 destek bitti Windows 10 yapmam lazim yakinda hiçbir şey yuklecemicem zaten oyun ve programla Windows 10 istiyor Google Chrome bile guceleme yapamiyorum.

Eeee ne yapacağım ben?

O zaman Windows 10 kullanın. HDD ile Windows 10 kullanılmaz diye bir şey yok. HDD ile ara sıra donmalar ya da geç açılma gibi problemler olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı