i5 2410M ve GT 540M laptop kaç yıl dayanır?

Anakart sadece bu modelde olan mükemmel bir casper yapımı olduğu için w10 driverı onlar çıkarmadığı için bulamıyorum. Zaten denemiştim laptop kastı ısındı. Arkadaşta da benzer bir model var yine casper o da 3 yıldır w10 kullanıyordu geçen bize geldi w7 yükledik pc kendine geldi. Maalesef casperın saçma işleri yüzünden yükleyemiyorum.

Zaten en büyük sıkıntı w10 yapamamak çünkü artık çoğu programda w7 desteği kalkmış durumda, desteklese bile sıkıntı çıkarabiliyor
Zamanında Casper alarak hata etmişsiniz işte hocam. Samsung veya Asus alsaymışsınız keşke. Bu arada ben driver sorunu yaşamıyorum GT 540M ile. 376.54 sürümünü kullanıyorum Windows 10 kendi kurmuştu bende güncelleme gereği duymadım.

Zamanında Casper alarak hata etmişsiniz işte hocam. Samsung veya Asus alsaymışsınız keşke. Bu arada ben driver sorunu yaşamıyorum GT 540M ile. 376.54 sürümünü kullanıyorum Windows 10 kendi kurmuştu bende güncelleme gereği duymadım.
İşte ettik bi hata :D Ama sorun ekran kartı değil zaten onun var driverı nvidia sitesinde. w10 yapınca muhtemelen genel olarak gereken driverlar yükelenemediğinden bilgisayar ölüyodu az daha

Yeni konular

Geri
Yukarı