i5-2450M GT 520M Sistemde Valorant Tam Ekran Olmuyor

bugragoktg

Centipat
Daha fazla  
Intel HD Graphics 3000 ve NVIDIA GT 520M ekran kartı var bilgisayarımda. İşlemcim i5-2450M. Evet tüm sürücülerim güncel. Valorant'ı tam ekrana aldığımda görüntü donuyordu. Önceden bu sorunu Windows 8.1'e geçerek çözüştüm. Fakat Riot'un yaptığı açıklamaya göre hileceileri azaltmak için Windows 10'un altındaki sürümlerde destek 14 Mart'tan itibaren kesilecek. Bu sebeple Valorant oynayabilmek için Windows 10'a geçmek zorunlu hale geldi. Windows 10 da ise oyun tam ekran olmuyor. Pencereli tam ekranda fazlasıyla FPS sıkıntısı yaşıyorum. Windows 10 için bildiğiniz bir çözüm varsa söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

2021 LTSC? Artık günümüze yaklaşıyoruz... Çok fazla sürüm var deneye deneye bulmak da yoracak ama işte. Bunda ne sorun çıktı? Vanguard destekliyordu çünkü.

Zaten Vanguard ile şu anlık sorunum yok Windows 10 sürümlerinde Valorant tam ekran olmuyor bu da FPS sorunu çıkartıyor Vanguard Windows 8.1'i desteklemediği için de geçemiyorum.

Zaten Vanguard ile şu anlık sorunum yok Windows 10 sürümlerinde Valorant tam ekran olmuyor bu da FPS sorunu çıkartıyor Vanguard Windows 8.1'i desteklemediği için de geçemiyorum.
Belki de Win 10 için başka ayarlar kullanmak gerekiyordur. Açıkçası tam sorunu bilemiyorum böyle olunca. En azından Vanguard'ı çözdük.

Geri
Yukarı