i5 2450M ve 520M ETS 2 ve Zula'da takılmalar

İşletim sistemi
Windows 10

lilsmcn

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Merhabalar, GT 520M, i5 2450M Sistemim var. Sistemim yeterli olmasına rağmen oyunlar kasıyor. Driver'ları da güncelledim. ETS 2 aldım o kasıyor. Zula bile kasıyor ya ağlayacağım artık. Windows 10 Sürüm 2004'dendir dedim 1909'a geçtim hala aynı ya. Lütfen Allah rızası için ne bilip ne bilmiyorsanız yazın yardımcı olur musunuz? Bu arada bilgisayarımda NVIDIA optimus diye bir şey de var bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
@moderator yanlış düzenlemişsin başlığı

Son düzenleme:
Oyun içi sıcaklık değerlerinizi kontrol edin. Ne kadar RAM'e sahipsiniz?
QuickCpu ile Turboboost ve işlemcinizi ısındıran belirli ayarları kapatın.
FPS değerlerini yazın.

FPS değerlerini yazın.
8 GB Ramim Var.
FPS değerlerini yazın.
QuickCPU Kurdum ama nasıl kullanılıyor acaba?

Giriş seviyesi bir Dizüstü bilgisayar. İçindeki bileşenler ve soğutması oyunlar için uygun değil.
ETS2 çoğu kişiye eski bir oyun gibi gözükebilir. Ama gerçekten ortalama üstü bir sistem isteyen oyun. Optimizasyon sorunları var.

Zula oyununun Youtube kanal yorumlarına bakabilirsiniz. İnsanlar oyunun optimizasyonundan şikayetçiler. Ayrıca harici GPU ile çalıştığından emin olun.

Son düzenleme:
Merhabalar, GT 520M, i5 2450M sistemim var. Sistemim yeterli olmasına rağmen oyunlar kasıyor. Driver'ları da güncelledim. ETS 2 aldım o kasıyor. Zula bile kasıyor ya ağlayacağım artık. Windows 10 sürüm 2004'dendir dedim 1909'a geçtim hala aynı ya. Lütfen Allah rızası için ne bilip ne bilmiyorsanız yazın yardımcı olur musunuz? Bu arada bilgisayarımda NVIDIA optimus diye bir şey de var bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
@Moderator yanlış düzenlemişsin başlığı.

Zula zaten bozuk oyun optimizasyonu 0 Safranbolu'da 10 20 FPS alıyordum ta ki silene kadar çok kötü optimizasyonu ETS 2'de optimizasyonu kötü o yüzden böyle hatalar alabilirsiniz bunu kafaya takmamak için Minecraft oynayın.

Geri
Yukarı