i5 2500K, RX 570'e darboğaz yapar mı?

Rowing

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum bu konuda RX 570 ya da GTX 1650 almayı düşünüyorum. İşlemcim i5 2500K. Sizce sıkıntı yapar mı?

Isınma sorunu benim bildiğim soğutma sistemi iyi değilse ortaya çıkar mesela Asus direct cu 2 soğutma kullanır Sapphire dual X çift fan soğutma kullanır sorun yaşanacağını zannetmiyorum.

rx lerde ısınma problemi var diyorlar ben bilgisayarda uzun vakit geçiriyorum şu anki ekran kartım çok aşırı ısınıyor diye değiştiriyorum bir problem olurmu?

Gigabyte GeForce GTX1650 SUPER WINDFORCE OC GDDR6 4GB 128Bit Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar şu modelide düşünyorum fakat darboğaz yaparmı diye korkuyorum
Asus Strix RX570 ve i5 6500 kullanıyorum. Battlefield 1'in bazı haritalarında darboğaz yapıyor. Sende de Battlefield, Assassin's Creed gibi oyunlarda darboğaz yapacaktır. Kasamda hiç fan yok buna rağmen OC yapılmış şekilde tam yükteyken 80 dereceyi geçmiyor. Standart modda ise 70'i hiç geçmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı