i5 2500K sisteme Valorant için ekran kartı önerisi

Bütçe
1200tl

RUSSWEST

Centipat
Arkadaşlar Intel i5 2500K islemcim, 8 GB RAM ve 240GB SSD var. Valorant'i cok seviyorum, oynamak isitoyrum ama DX11 hatasini aliyorum. İnternetteki cozumlerin cogunu denedim ama sorun cozulmedi :( Ben de son yol olan ekran karti degistirmeyi dusundum. Sizce hangi ekran kartini alayim? Bu arada oyunda 60 FPS alabilmek istiyorum.

DxDiag goruntusu burada:
dxdiag .png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Intel i5 2500K islemcim, 8 GB RAM ve 240GB SSD var. Valorant'i cok seviyorum, oynamak isitoyrum ama DX11 hatasini aliyorum. İnternetteki cozumlerin cogunu denedim ama sorun cozulmedi :( Ben de son yol olan ekran karti degistirmeyi dusundum. Sizce hangi ekran kartini alayim? Bu arada oyunda 60 FPS alabilmek istiyorum.

DxDiag goruntusu burada:
Eki Görüntüle 939803
RX570 bulabiliyorsan alabilirsin. Ufak tefek darboğaz yapar ama overclock ile halledersin.

DxDiag goruntusu burada:
Eki Görüntüle 939803
HD 6850 alabirsin veya ikinci el r7 240 bulabilirsin al güzel kartlardır üzmez.
Pardon bütçeyi görmemişim 1650 super alabilirsin rahat 60 fps ve üstü oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı