i5 2500K sisteme Valorant için ekran kartı önerisi

Bütçe
1200tl

RUSSWEST

Centipat
Arkadaşlar Intel i5 2500K islemcim, 8 GB RAM ve 240GB SSD var. Valorant'i cok seviyorum, oynamak isitoyrum ama DX11 hatasini aliyorum. İnternetteki cozumlerin cogunu denedim ama sorun cozulmedi :( Ben de son yol olan ekran karti degistirmeyi dusundum. Sizce hangi ekran kartini alayim? Bu arada oyunda 60 FPS alabilmek istiyorum.

DxDiag goruntusu burada:
dxdiag .png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Intel i5 2500K islemcim, 8 GB RAM ve 240GB SSD var. Valorant'i cok seviyorum, oynamak isitoyrum ama DX11 hatasini aliyorum. İnternetteki cozumlerin cogunu denedim ama sorun cozulmedi :( Ben de son yol olan ekran karti degistirmeyi dusundum. Sizce hangi ekran kartini alayim? Bu arada oyunda 60 FPS alabilmek istiyorum.

DxDiag goruntusu burada:
Eki Görüntüle 939803
RX570 bulabiliyorsan alabilirsin. Ufak tefek darboğaz yapar ama overclock ile halledersin.

DxDiag goruntusu burada:
Eki Görüntüle 939803
HD 6850 alabirsin veya ikinci el r7 240 bulabilirsin al güzel kartlardır üzmez.
Pardon bütçeyi görmemişim 1650 super alabilirsin rahat 60 fps ve üstü oynatır.

Geri
Yukarı