i5 2500K ve HD 6870 ne kadar idare eder?

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce sistem topladım fakat, bu sistem 1920x1080p çözünürlükte kaç yıl idare edebilir?
Sistemde değiştirmem gereken veya yükseltmemi önerdiğiniz bir parça varmı?. Maksimum bütçem 1000 TL
Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Sistem:
-MSI P67-GD65
-İntel i5 2500K
-Thermaltake Frio
-Corsair 8GB(2X4GB) 1600Mhz CL9
-ASUS HD6870 DirectCU
-Seagate Barracuda 1TB SV35 7200RPM
-OCZ ZS 750W
-Cooler Master HAF 912+

Yeni çıkacak Farcry 3, Sleeping Dogs, Medal of Honor Warfighter, Grand Theft Auto V gibi oyunları 8 X Anistropic, 16X Anti-aliasing, High ayarlarda oynayabilir miyim?

Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem hayet güzel, 650 Watt PSU da yeter...

Ekran kartına gelince; bozulma konusunda kaç sene dayanır bilemem... Ama oyun konusunda 3-4 sene içerisinde çıkacak olan bütün oyunları kaldırır diye düşünüyorum.
Tabi bir kaç oyun dışında. Metro 2033 gibi optimizasyon faciası bir oyun çıkarsa sıkıntı çekersin. ;) Ama Battlefield 3 gibi oyunların hepsini açar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla bir şey ekleyeceksen 1 yıl sonra ekran kartını değiştirirsin yeter. Şu an bu donanım ile bütün oyunları rahatça oynarsın. Şu anlık paranı sakla dediğim gibi ileride sistem geliştirirken kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı