i5 2500K ve HD6970 sistem yükseltme

Teşekkürler. Sipariş verme aşamasındayımda eğer bariz güzel bir fark olucaksada 1300 civarlarına da çıkabilirim ? Vatan Bilgisayar harici bilgim yok stok olan bir siteden link atmanızı rica edebilir miyim ?

Çok teşekkürler :)

Çok teşekkürler.

Çok teşekkürler.

Arkadaşlar yardım kart gelene kadar lowda oynarım diye (zaten net yavaş) GTA V indirmiştim. Evden garaja geçerken ekran gelmiyo fareyi görüyorum sadece, ev içinde bir objeyi kullanmaya yönelince de kullanmıyo, esc verince yükleniyor ekranında bi daire dönmeye başlıyo sürekli.

Fraps açınca, alt tab yapınca da sitenin linkini yazarken kasmalar oluyor. İşlemcinin soğutucusu var / termal macun yenilendi / formattan geldi.

Ekran kartıyla mı alakalı ? Gene de işlemci soğutucusu ister mi, RAM atsam rahatlar mı, SSD güzel iş çıkarır mı ? Yani işlemci yenilemek mi gerekir yoksa ? 3 Senelik pc ama sağlam toplanmıştı, kasasıda büyük.

Lütfen yardım bunun bi testi falan olur mu ? Ekran kartı çift fanlı baktım biraz eğik duruyor aşağı doğru resim atabilirim normal midir, ilk pc açılırken kasadan hır hır hır sesler geliyo 5-10 sn

Anakarta kadar yazabilirim, bilgili arkadaşların önerilerini rica ediyorum lütfen yardımcı olun.

Sistemini belirt. SSD iyi iş görür. Zira sistemin genel kullanım performansını arttırır. Ekran kartının yamuk durması hayli alamet değil, fotoğraf atın. Hır, hır sesi, ya CPU fanından, PSU'dan veya ekran kartının fanından.

Teklif fandan geliyomuş ve 20 sn sonra kesiliyo. https:/i.hizliresim.com/pWEBOJ.jpg Kasaya tam paralel bir şekilde durmuyo gibi.

Asus P8Z68-V/Gen3
Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz
Görüntü Bağdaştırıcısı Sapphire Radeon HD 6970 2GB
8 GB Ram
1 TB Hafıza

Oyun içinde kasma olmuyo ama Fraps'i açınca oyunda ortalık karardı, alt tab yapınca da oldu bi kere.
Ram işe yarar mı veya işlemci soğutucusu ?

İşlemci soğutucunuz nedir? RAM, GTA5 için yeterli. Oyununuz orijinal mi?

Oyun orjnal işlemci soğutması kendisiyle birlikte gelen bir soğutma. Haritaya bakıyım dedim sadece alt tab değil gene ortalık siyah beyaz oluyo. Tekrar esc yapınca düzelmiyo tam buraya yazıyodum düzeldi :S

Oyunu silip, tekrar yükleyin. Ekran kartı sürücülerini DDU ile silip tekrar yükleyin. En son temiz Windows 10 kurulumu yapın.

Oyunu tekrar kurma imkanım yok malesef. Ama oyun aktivasyon ile kendi sitesinden indirildi. (Disk 1 kayıptı - internetim çok yavaş) Vatan Bilgisayar tüm sürücüleride güncelledi. Oyun içinde başka arıza yok garaj sorunu halloldu. Masaya geçerken 2-3 kere yerinde sayıyo sadece ama ekran kararması gitmedi :/ Windows 10'u denicem. Sizce oyunla mı ilgilidir ? Ekran kartı DDU ile ilgili bilgim yok rica etsem link atabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı