i5 3.20 GHz ve GT 730 sistem alınır mı?

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant oynayamıyorum şu anki sistemim de ve aşırı ısınıyor. artık uğraşmak istemiyorum kafam rahat etsin şu yasak günlerinde biraz oyun oynayayım. CS oynuyordum yetiyordu fakat hileler yüzünden bıraktım Valorant geçtim. 20 30 FPS aldım kafayı yedim tabii. Kasayı 1000 TL'ye satıyorum bayağı kişi yazdı fakat emin olmadan satmak istemiyorum. 8 GB DDR3 RAM, i5 3.20 GHz( nesili yazmıyor sordum henüz cevap gelmedi.) MSI GT 730 2 GB ekran kartı, 1 TB HDD. Tam güzel sistem dedim araştırdım ve Turbox vakası olduğunu öğrendim. 1000 TL'ye GTA 5, Valorant oynatacak sistem arıyorum fakat her yerden bir Turbox, Izoly çıkıyor. Toplama yapamam peder direkt sat iki gün geçmeden yenisini al diyor. Sadece kasa bütçe 1000 herkes kesinlikle almıyor diyor eski konulara baktım da. Lütfen yardımcı olun Turbox faciası yaşamak istemiyorum. Kasa ASUS Vento TAK gibi birşeydi.
Arkadaşlar bir de şu var.
8 GB DDR3 RAM
AMD Athlon İi X2 220 2.80 GHz
MSI GT 730 2 GB DDR3
500 GB HDD
İkisi de 1000 TL hangisini alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha çok para biriktirip daha iyi parçalar almanızı tavsiye ediyorum üzülerek söylüyorum yine aynı FPS'i alırsınız.

Daha çok para biriktirip daha iyi parçalar almanızı tavsiye ediyorum üzülerek söylüyorum yine aynı FPS'i alırsınız.
Fps testleri izledim binlerce hepsi valorant en az 80 fps GTA 5 25 - 30 fps
i5 650 yüksek ihtimalle Xeon işlemcili sistem bak derim.
Şuan ki sistemi Xeon yükseltecektim fakat PSU yetmiyor uğraşmak istemediğim için yeni alıyorum zaten.

Arkadaşlar bide şöyle sistem var.
6 GB DDR2 RAM
R7 240 2 GB ekran kartı
500 GB HDD
LG Monitör
M4a785d-M pro anakart 1000 TL
Bilemiyorum haklısınız ama pek kaliteli bir sistem gibi durmuyor sistem testleride tek ekran kartı ya da tek işlemci mi?
Aynısını yazdım hocam. 8 GB DDR3 RAM, i5 650 3.20 GHz, GT 730 ekran kartı 90 100 fps oynanıyor valorant

Arkadaşlar bir de şöyle sistem var.
6 GB DDR2 RAM.
R7 240 2 GB ekran kartı.
500 GB HDD.
LG monitör.
M4A785D-M Pro anakart 1000 TL.

Aynısını yazdım hocam. 8 GB DDR3 RAM, i5 650 3.20 GHz, GT 730 ekran kartı 90 100 FPS oynanıyor Valorant.

Para biriktir kardeşim. Ve testler ekran kartı testiyse güçlü işlemciyle güçlü parçalar ile gittiği için sizin sisteminiz onunki kadar güzel FPS alamaz size tavsiyem cidden para biriktirmeniz hayal kırıklığına uğrarsınız.

Arkadaşlar Valorant oynayamıyorum şu anki sistemim de ve aşırı ısınıyor. Artık uğraşmak istemiyorum kafam rahat etsin şu yasak günlerinde biraz oyun oynayayım. CS oynuyordum yetiyordu fakat hileler yüzünden bıraktım Valorant geçtim. 20 30 FPS aldım kafayı yedim tabii. Kasayı 1000 TL'ye satıyorum bayağı kişi yazdı fakat emin olmadan satmak istemiyorum. 8 GB DDR3 RAM, i5 3.20 GHz( nesili yazmıyor sordum henüz cevap gelmedi.) MSI GT 730 2 GB ekran kartı, 1 TB HDD. Tam güzel sistem dedim araştırdım ve Turbox vakası olduğunu öğrendim. 1000 TL'ye GTA 5, Valorant oynatacak sistem arıyorum fakat her yerden bir Turbox, Izoly çıkıyor. Toplama yapamam peder direkt sat iki gün geçmeden yenisini al diyor. Sadece kasa bütçe 1000 herkes kesinlikle almıyor diyor eski konulara baktım da. Lütfen yardımcı olun Turbox faciası yaşamak istemiyorum. Kasa ASUS Vento tak gibi birşeydi.
Arkadaşlar bir de şu var.
8 GB DDR3 RAM.
AMD Athlon II X2 220 2.80 GHz.
MSI GT 730 2 GB DDR3.
500 GB HDD.
İkisi de 1000 TL hangisini alayım?

Tam olarak okumaya üşendim ama sana önerim minimum 4 çekirdekli bir işlemci alman ayrıca GT serisi bir ekran kartı kullanılmayacak kadar kötü.

Para biriktir kardeşim. Ve testler ekran kartı testiyse güçlü işlemciyle güçlü parçalar ile gittiği için sizin sisteminiz onunki kadar güzel FPS alamaz size tavsiyem cidden para biriktirmeniz hayal kırıklığına uğrarsınız.
Hocam ben ilan linklerini atayım ona göre yorumlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı