i5 3. nesil RX 570 sisteme 4500 TL verilir mi?

Ogvuzhan

Centipat
Daha fazla  
Dostlar; arkadaşım bilgisayarını satışa çıkartmaya karar verdi. Ben almak ve almamak arasında kaldım. Sistem giriş seviye denilebilir. Belki de onun bile altında...
RX570 4 GB.
16 GB RAM.
300GB HDD.
250GB SSD.
Intel i5 3.nesil
4.5K istiyor bu sistem için, önüm de iki seçenek var, ya bu sistemi almak, ya da kalan sekiz ay sınav için (YKS) abanmak... Sizce ne yapmalıyım?

Sınavla bilgisayar arasındaki bağlantıyı tam anlayamadım sadece, bütçenizi kitaplardan ziyade bilgisayara mı ayırmak istiyorsunuz?

Dostlar; arkadaşım bilgisayarını satışa çıkartmaya karar verdi. Ben almak ve almamak arasında kaldım. Sistem giriş seviye denilebilir. Belki de onun bile altında...
RX570 4 GB.
16 GB RAM.
300GB HDD.
250GB SSD.
Intel i5 3.nesil
4.5K istiyor bu sistem için, önüm de iki seçenek var, ya bu sistemi almak, ya da kalan sekiz ay sınav için (YKS) abanmak... Sizce ne yapmalıyım?
Sınav senen ise ve kıytırık şu sistem için geleceğini göze alıyorsun bu ahmaklıktır. Başka hiçbir şey değil. Bırak sistemi otur ders çalış. İleride pişman olursun.

RX570 4 GB.
16 GB RAM.
300GB HDD.
250GB SSD.
Intel i5 3.nesil
6 bin liraya intel xeon e5 2670 v3 12 cekirdek 24 threadli rx 580`li bilgisayar topladim. Cok pahali geldi (anakart+ram+psu 0. el)

Sınavla bilgisayar arasındaki bağlantıyı tam anlayamadım sadece, bütçenizi kitaplardan ziyade bilgisayara mı ayırmak istiyorsunuz?
Hayır mantığı şu:
PC olursa ders çalışmam, derslere odaklanmam PC ile oynarım diye düşünüyor.
YKS ye hazırlanın. Güzel bir derece yapın, geleceğinizi garantiye alın. Ailenize de şu sıralamayı yaparsam 3000 veya 4000 li sistem istiyorum deyin. :)
Katılıyorum. Düzgün bir üniversiteyi bırak herhangi bir üniversiteyi kazandığında ailen zaten sana bir laptop almak zorunda kalacak. İsteselerde istemeselerde bir laptopa ihtiyacın olacak üniversitede.

Hayır mantığı şu:
PC olursa ders çalışmam, derslere odaklanmam PC ile oynarım diye düşünüyor.

Katılıyorum. Düzgün bir üniversiteyi bırak herhangi bir üniversiteyi kazandığında ailen zaten sana bir laptop almak zorunda kalacak. İsteselerde istemeselerde bir laptopa ihtiyacın olacak üniversi.

YKS ile hiç zaman kaybetme dostum al bu bilgisayarı hayatın tadını çıkar 😄

Aynen öyle hocam ben kendimi biliyorum, bilgisayar alırsam çalışmam. En iyisi sınava abanıp 3070'li bir sistem toplamak. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. İyi akşamlar...

Geri
Yukarı