i5 6600K ekran kartsız sisteme 4500 TL verilir mi?

barış4735

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı ve depolama yok.

i5 6600K işlemci.

ASUS Z170 Maximus VIII impact anakart.

2X kigstone 8 GB. 2400 MHz RAM.

NZXT FN V2 bilgisayar fanı 140mm 2 adet.

NZXT Kraken sıvı soğutma.

NZXT hale 82 V2 550W tam modüler 80 Plus.
Bronze.

NZXT manta mat siyah bilgisayar kasası.
Geniş kablolama alanı.
Çift 280mm sıvı soğutma destegi.
Phoenix şerit LED sistemi.

Buram buram yanık Turbox kokusu geldi. Lakin onlar 1.Nesil işlemci kullanıyorlar bu belki Zeiron olabilir.

Soket ölü parçalar kötü sistem fosil. Kesinlikle alınmaz. Sıfır olsa bile yine önermezdim.

Eğer parça çıkartabilirsen arkadaşımızın dediği gibi kesinlikle anakart + işlemciyi çıkartsın bari en kötü AM4 soket ikinci el bir şey alırsın. Lakin kasa da pek hoşuma gitmedi siyah mat olan. Fotoğrafını atsan iyi olurdu.

Eğer parça çıkartabilirsen arkadaşımızın dediği gibi kesinlikle anakart + işlemciyi çıkartsın bari en kötü AM4 soket ikinci el bir şey alırsın. Lakin kasa da pek hoşuma gitmedi siyah mat olan. Fotoğrafını atsan iyi olurdu.

İşlemci, anakart ve RAM'i çıkartsın, öyle al.
İşlemci ve anakart olmadan sormuştum 3500 demişti

Ekran kartı ve depolama yok.

i5 6600K işlemci.

ASUS Z170 Maximus VIII impact anakart.

2X kigstone 8 GB. 2400 MHz RAM.

NZXT FN V2 bilgisayar fanı 140mm 2 adet.

NZXT Kraken sıvı soğutma.

NZXT hale 82 V2 550W tam modüler 80 Plus.
Bronze.

NZXT manta mat siyah bilgisayar kasası.
Geniş kablolama alanı.
Çift 280mm sıvı soğutma destegi.
Phoenix şerit LED sistemi.

Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Toplama kasa Phoneix Manta www.letgo.com/item/toplama-kasa-phoneix-manta-iid-1634275342

Ürün linkini atar mısınız?
Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Toplama kasa Phoneix Manta www.letgo.com/item/toplama-kasa-phoneix-manta-iid-1634275342

Ürün linkini atar mısınız?

Geri
Yukarı