i5 3. nesil sistem her açıldığında otomatik onarım ekranına atıyor ve çıkılmıyor

nasaxz

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD
Ekran kartı
Yok anakarta bağlı
Anakart
American megatrends (modelini bilmiyorum)
İşlemci
Intel i5 3. Nesil
Geçen gün akşam zamanı oyun oynuyordum ve bir anda elektrikler gitti ve 15 dk sonra geldi. Bilgisayarı açtığımda otomatik onarıma hazırlanıyor diyordu. Bu sorun eskidende oluyordu ama biraz bekleyince geçiyordu fakat şimdi 4 gündür falan uğraşıyorum YouTube'dan buradan konulara bakıyorum komut istemcisinden komutları giriyorum fakat nafile. Hiçbir şey olmuyor hala açılmıyor yardım eder misiniz?

Edit: Format atarak düzelceğini söylüyorlar ben yapmak çok istemiyorum çünkü önceden GTA 5 indirmiştim internet kotasının yarısı gitmişti yarım ay internetsiz kalmıştım formattan sonra GTA 5 yüklemekle uğraşmak istemiyorum.

Geçen gün akşam zamanı oyun oynuyordum ve bir anda elektrikler gitti ve 15 dk sonra geldi. Bilgisayarı açtığımda otomatik onarıma hazırlanıyor diyordu. Bu sorun eskidende oluyordu ama biraz bekleyince geçiyordu fakat şimdi 4 gündür falan uğraşıyorum YouTube'dan buradan konulara bakıyorum komut istemcisinden komutları giriyorum fakat nafile. Hiçbir şey olmuyor hala açılmıyor yardım eder misiniz?

Edit: Format atarak düzelceğini söylüyorlar ben yapmak çok istemiyorum çünkü önceden GTA 5 indirmiştim internet kotasının yarısı gitmişti yarım ay internetsiz kalmıştım formattan sonra GTA 5 yüklemekle uğraşmak istemiyorum.
Sistem geri yükleme denedin mi?

Hocam otomatik onarıma hazırlanıyor deyip kalıyor mu yoksa bilgisayarımı yeniden başlat menüsüne giriyor mu? Eğer giriyorsa sistem geri yüklemeyi kullanabilirsiniz. Eğer yoksa USB sürücüden başka bir HDD ya da SSD'ye Windows atıp GTA 5'in oyun dosyalarını ona geçirebilirsiniz.

Hocam merhaba, aynı sorunu 2 ay önce bende yaşadım bilgisayarı maalesef formatlamanız gerekiyor
İyi sosyaller.

Sistem geri yükleme denedin mi?

İlk deneyişimde bir sistem geri yükleme dosyası gözüküyordu. Yaptım fakat hata verdi tekrar denediğimde dosya gitmişti.

Hocam otomatik onarıma hazırlanıyor deyip kalıyor mu yoksa bilgisayarımı yeniden başlat menüsüne giriyor mu? Eğer giriyorsa sistem geri yüklemeyi kullanabilirsiniz. Eğer yoksa USB sürücüden başka bir HDD ya da SSD'ye Windows atıp GTA 5'in oyun dosyalarını ona geçirebilirsiniz.

Hocam onu yapabilsem keşke ama nasıl yedekleyebileceğimi bilmiyorum güvenli modu açmayı denedim onda bile hata veriyor.

Önce sistemi güvenli kipde açın. Windows açıldıktan sonra CMD'den dosya doğrulama işlemi gerçekleştirin.

Windows'da Sistem Dosyası Denetleyicisi'nin kullanılması - Microsoft Desteği

Açılmıyor hocam denedim hata veriyor.

İnternet cafe'de veya arkadaşınızda usb belleğe windows açılış diski oluşturun. Sistemi bellek üzerinden başlatıp güvenli moda girmeyi deneyin. Sonra sistem dosyaları kontrolü ve onarımını yapabilirsiniz.

Maalesef dosyaları bozulmuş Windows' un. Format atmanız lazım.
Diyelim ki özel bir şirkette çalışıyorsunuz ve başınıza bu durum geldi. Ne yapacaksınız,format mı atacaksınız? Biraz windows öğrenin.

Son düzenleme:
İnternet Kafe'de veya arkadaşınızda USB belleğe Windows açılış diski oluşturun. Sistemi bellek üzerinden başlatıp güvenli moda girmeyi deneyin. Sonra sistem dosyaları kontrolü ve onarımını yapabilirsiniz.

Diyelim ki özel bir şirkette çalışıyorsunuz ve başınıza bu durum geldi. Ne yapacaksınız, format mı atacaksınız? Biraz Windows öğrenin.

Hocam sanırım bir USB'de ISO dosyası vardı bende onu deneyebilirim bakacağım.

Hocam sanırım bir USB'de ISO dosyası vardı bende onu deneyebilirim bakacağım.

USB de mi PC de mi hata var bilmiyorum ama taktığımda USB'yi göremiyorum.

Yapacağım başka seçenek yoktu, bende formatladım yanıtlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı