i5 3. nesil sisteme hangi Windows sürümü kurulmalı?

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Samsung i5 3. Nesil, 6 GB RAM, 1 GB ekran kartı, 600 GB hafıza bulunan 7 yıllık bir bilgisayarım var. Şu an Windows 10 kullanıyorum fakat artık CS GO bile oynatmayacak duruma geldi? Bana yardımcı olabilir misiniz? Bu işlerden anlamıyorum tavsiyelerinizi anlayan birine söyleyip yaptırma niyetindeyim.

Samsung i5 3. Nesil, 6 GB RAM, 1 GB ekran kartı, 600 GB hafıza bulunan 7 yıllık bir bilgisayarım var. Şu an Windows 10 kullanıyorum fakat artık CS GO bile oynatmayacak duruma geldi? Bana yardımcı olabilir misiniz? Bu işlerden anlamıyorum tavsiyelerinizi anlayan birine söyleyip yaptırma niyetindeyim.
Hocam bence bir SSD alın ve sıfırdan en son sürüm (1903) bir windows 10 kurun. Bu arada harici ekran kartınız (varsa tabikide) driverini kurmayı unutmuşsanız, intel hd grapchics 4000 ile akıcı bir performans alamazsınız.

Pre historical dönemden kalma 3. nesil işlemcili, 16GB ram'li ve SSD'li MacBook Pro'm ile Windows 10'u sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Crackli ya da modifikasyonlu Windows kullanıyorsanız sorun yaşayabilirsiniz.

Diskiniz 1 milyon gigabyte olsun yavaş disk olduktan sonra bir faydası yok. SSD'niz var ise Windows'unuz zaten çok akıcı oluyor hız olarak. CS'nin oynanmayacak durumda olmasının Windows'la değil ekran kartıyla alakası var, gigabyte'a göre iyilik kötülüğe bakılmaz ekran kartında. Yani 1 GB ekran kartınızın olması bir şey ifade etmiyor. Resmen soruyu vermeden cevabını istiyorsunuz.

Bende 3. nesil i5 kullanıyorum işletim sistemimde Windows 10 sorunsuz kullanıyorum. Sizde ne gibi bi hata var?
Windows 10u kendi format aygıtı ile sıfırlayıp her şeyi baştan kurdum yine de vs go oynarken takılma var. Oyuna girince sürekli donuyor mouse ile donarak hareket ediyor.
Hocam bence bir SSD alın ve sıfırdan en son sürüm (1903) bir windows 10 kurun. Bu arada harici ekran kartınız (varsa tabikide) driverini kurmayı unutmuşsanız, intel hd grapchics 4000 ile akıcı bir performans alamazsınız.
Donanımında başka bir şey yok hocam driver programı ile bazen test ediyorum her şey güncel diyor hatta kaldırıp sıfırdan bile kurdum fakat nafile.. SSD donma proplemim çözebilir mi acaba?
Pre historical dönemden kalma 3. nesil işlemcili, 16GB ram'li ve SSD'li MacBook Pro'm ile Windows 10'u sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Crackli ya da modifikasyonlu Windows kullanıyorsanız sorun yaşayabilirsiniz.
Ekran kartımdan dolayı bu proplemim sanırım değiştirebilir miyim bilmiyorum onu sordurmam lazım. Orjinal lisans. Bende SSD yok malesef
Diskiniz 1 milyon gigabyte olsun yavaş disk olduktan sonra bir faydası yok. SSD'niz var ise Windows'unuz zaten çok akıcı oluyor hız olarak. CS'nin oynanmayacak durumda olmasının Windows'la değil ekran kartıyla alakası var, gigabyte'a göre iyilik kötülüğe bakılmaz ekran kartında. Yani 1 GB ekran kartınızın olması bir şey ifade etmiyor. Resmen soruyu vermeden cevabını istiyorsunuz.
Bilgisayar normal çalışıyor 1903e geçtiğimden beri csgo ve pubg lite oynayamıyorum. Oyunda kasma sesi bariz geliyor her şey donuyor, takılıyor resmen.
Siz hangisini tercih ederdiniz acaba? aralarında 200 lira fark var.

Dosya Ekleri

• 123123.PNG
    123123.PNG
    6,3 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı