i5 3210 ve AMD 7670M Mavericks 10.9.5 Kurulumunda Hata

AguilaNegra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. 16 GB' lık flash diskime Technopat Ekibi'nin hazırladığı video sayesinde Mavericks 10.9.5 yüklemesini yaptım.

• Bilgisayarım HP 2102 st Laptop.
  • İşlemci intel i5 3210 M 2.50 GHZ
  • İntel ekran kartının dışında bir ATI 7670M ekran kartı var.
  • 8 GB ram
  • ve kurulum yapmak istediğim harddisk 500 GB WD.
Harddiskin içinde başka bir işletim sistemi yok, sadece Mac kurulum yapmak istiyorum.
Bios ayarlarım çok kısıtlı, hiçbir şeye yetkim yok. RAW dosyası üzerinde hiçbir kext ile ilgili ekleme çıkarma yapmadım. Sorun ise USB'den boot ediyorum, install osx seçeneğine basıyorum ve ekran şurada takılı kalıyor. Ne ayarı yapmalıyım?

4LAayJ (1024 x 768).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Maxmem=4096 dart=0 -x -v GraphicsEnabler=Yes ya da No şeklinde dene bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı hata bende de mevcut resimde birebir aynı bu konuyu yazan aradaş bu kısmı geçebildin mi acaba.Kimseyi yormamak adına bilgi verirsen sevinirim. @montezuma arkadaşım verdiğin cevabındaki kodu boot args ye yazıcaz değilmi diğerlerini silmeden boşluk bırakarak.

teşekkur ederim orayı bugun geçtim aslında ama bugune kadar burada hiç görmediğim bir yerde takıldım aslında

IOHIDSystem: postEvent LLEventQueue overflow. yazısında takılıyorum

-v -x cpus=1 USBBusFix=YES GraphicsEnabler=No ve cloverdan kernel lapic ve usb ownership i aktif ettim. Intelinject secenegini disable yaptim. Sorunlar bitmesede Mavericks yuklendi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı