i5-3210M CS:GO düşük FPS

Huseyinnnnnnn

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Gariban Bir Öğrenci
Öncelikle merhabalar. CS:GO'da aldığım FPS canımı sıkıyor. Dust2'de 45 FPS üstüne çıkamıyorum. Ayarları da en düşüğe aldım. Aşağıya laptopun özellliklerini bırakıyorum. Önereceğiniz bir şey var mı?

ASUS K55VD özellikler(eklenen parcalar dahil)
İşlemci modeli - Intel® Core™ i5-3210M.
İşlemci hızı - 2.50 GHz.
İşletim sistemi - FreeDOS (şu an Windows 10)
Sistem belleği - drr3l 2x4 GB 1600 MHz RAM.
HDD - 500 GB.
SSD - 120 GB.
Ekran kartı hafızası - 2 GB paylaşımsız.
Ekran kartı - NVIDIA® GeForce GT610M.
Ekran özelliği - 15.6" LED.
Optik sürücü - DVD/RW (okuyucu ve yazıcı) (CD-ROM HDD takıldığı için iptal edilmiştir.)
Klavye - Türkçe Q.
HDMI - var.
VGA - yok.
Kablosuz haberleşme - wirelles 802.11.
Bluetooth özelliği - var.
Parmak izi okuyucu - yok.
Kart okuyucu - var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü ayarlarınızı 4:3 yapıp 800x600 yapın, çoklu CPU kullanımı ve Doku Akışı kısmını etkinleştirin diğer ayarları en kısıga çekin.

Technopat Sosyal'de bir arkadaşımızın FPS yükseltme rehberi vardı onu da uygulayabilirsiniz:

Rehber ile alakam yoktur.

Ayrıca Dust 2 yerine diğer haritalarda da FPS'inizi deneyebilirsiniz. Dust 2 haritası son güncelleme ile birlikte az FPS veriyor.

Görüntü ayarlarınızı 4:3 yapıp 800x600 yapın, çoklu CPU kullanımı ve Doku Akışı kısmını etkinleştirin diğer ayarları en kısıga çekin.

Technopat Sosyal'de bir arkadaşımızın FPS yükseltme rehberi vardı onu da uygulayabilirsiniz:

Rehber ile alakam yoktur.

Ayrıca Dust 2 yerine diğer haritalarda da FPS'inizi deneyebilirsiniz. Dust 2 haritası son güncelleme ile birlikte az FPS veriyor.
4:3 dışında hepsini yapmıştım. 4:3 nasıl yapabilirim?

Orayı oynayamıyorum. Oyun izin vermiyor.
HellianTV'nin configi var ve bu config ile oyun ayarları otomatik olarak 800x600 oluyor. O configi videoyu sonuna kadar izleyip deneyebilirsiniz.

Not: config ile -normal bir oyuncu olarak kullanmaktan başka- hiçbir alakam yoktur. Bilgisayarınıza bir sorun olursa ben sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HellianTV'nin configi var ve bu config ile oyun ayarları otomatik olarak 800x600 oluyor. O configi videoyu sonuna kadar izleyip deneyin.

Not: config ile normal bir oyuncu olarak kullanmaktan başka hiçbir alakam yoktur. Bilgisayarınıza bir sorun olursa ben sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim yardımın için. Konu kapanabilir.

Geri
Yukarı