i5-3210M 610M sistem CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

litretary12

Femtopat
CS:GO'ya "can you run it" sitesinden çalıştırabilirliğe baktım gereksinimle karşılıyordu ama oyunu indirdiğimde 15-40 FPS alıyordum konsoldan maks FPS değerini 300 yapmama rağmen hala aynı ne yapmalıyım?

Bilgisayarımın özellikleri:

Intel Core i5-3210M işlemci.
NVIDIA GeForce 610M ekran kartı.
6 GB RAM.
Windows 10 64 Bit işletim sistemi.

Dosya Ekleri

• 21.PNG
    21.PNG
    17,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,3 KB · Görüntüleme: 41
Normaldir. RAM ve işlemci ucundan kurtarsa da ekran kartın oyunlar için çok geri kalmış artık. Ayarları cidden düşürmen lazım veya şu Unlost FPS arttırma videosunu izle hiç değilse 5-10 FPS artar. O sitelere de inanma.

Yalnız oyunu max grafiklerde ve min grafik ayarlarında yapınca fps değişmiyor.Çok yüksek ve düşük ayarlarda da aynı fps yi alıyorum
Yani bilgisayarda iki ekran kartı var İntel HD 4000 dahili ekran kartı bide GeForce 610M harici ekran kartı diğer oyunlarda mesela lolde 110 fps alıyorum csgo da anlamadım neden düşük aldığımı internette bakınca heralde steam ile alakalı bişey olabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Yalnız oyunu Max grafiklerde vemin grafik ayarlarında yapınca FPS değişmiyor. Çok yüksek ve düşük ayarlarda da aynı FPS'yi alıyorum.
Yani bilgisayarda iki ekran kartı var Intel HD 4000 dahili ekran kartı bir de GeForce 610M harici ekran kartı diğer oyunlarda mesela LoL'de 110 FPS alıyorum CS:GO'da anlamadım neden düşük aldığımı internette bakınca herhalde Steam ile alakalı bir şey olabilir diye düşünüyorum.

Hocam eski laptopumun aynısı oyunu Intel HD ile açarsanız FPS daha yüksek oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı