i5 3210M ETS 2 tur sürmeye başladıktan sonra kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ophelites

Centipat
ETS 2'yi 2 gün önce satın aldım Steam üzerinden. Oyuna girerken problem olmuyor fakat aracı sürmeye başladığmda oyun atıyor. Forumda çok başlık okudum fakat kendi sorunumu çözmedi hiçbir yol. Bunun üzerine ben de buraya konu açmak istedim.
Sistemim Everest 8 GB RAM
Gigabyte GT 420 ekran kartı
Intel i5 3210M işlemci
350V Power Supply
As board HM65
Bütün günceleştirmeleri yaptım fakat ondan da bir sonuç alamadım.

Oyunda herhangi bir mod yok. Her şeyi silip tekrar yükledım fakat aynı hatayı sürekli alıyorum. PC'ye format mı atsam acaba yararı olur mu ki?
Siz bilirsiniz. Ama sorun bilgisayar donanımının yetersiz olması ile ilgili gibi duruyor. Grafik ayarlarını düşürmeyi ve iki ekran kartı varsa intel ile değil diğeri ile açmayı deneyebilirsiniz. Yeni profil açıp onla oynamayı da deneyebilirsiniz.

Rapor paylaşın format en son yapılacak işlemlerdendir.

00:01:09.570 : <WARNING> [trailer_cables] Can't find 2nd cable attachment locator: 'air_cable_y' on trailer or rest locator: 'rst_cable_y' in vehicle upgrade, aborting cable creation!
00:01:09.570 : <WARNING> [trailer_cables] Can't find 2nd cable attachment locator: 'air_cable_r' on trailer or rest locator: 'rst_cable_r' in vehicle upgrade, aborting cable creation!
00:01:09.570 : <WARNING> [trailer_cables] Can't find 2nd cable attachment locator: 'ele_cable_w' on trailer or rest locator: 'rst_cable_w' in vehicle upgrade, aborting cable creation!
00:01:09.570 : <WARNING> [trailer_cables] Can't find 2nd cable attachment locator: 'ele_cable_b' on trailer or rest locator: 'rst_cable_b' in vehicle upgrade, aborting cable creation!
00:01:10.151 : Forcing sector data!
00:01:10.151 : Sector force started.
00:01:10.536 : Sector force finished.
00:01:36.288 : <ERROR> [dx11] Failed to create texture (/vehicle/truck/daf_xf_euro6/chrome_c.tobj) (0x887a0005)

Game.log not defterinde yukarıdaki hatalar gözüküyor
konum hala güncel :(
Arkadaşlar sorunum devam ediyor, yukarıda da Game.Log dosyasındaki hatayı verdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı