Çözüldü i5 3210M GT 630M sistem açıldıktan sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yigidogli

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, laptopumu açıktan sonra hiçbir şey yok oyuna girip 5 dk bekleyince kapanıyor, hiçbir hata vermiyor. sistemim: i5 3210M GT630M 8 GB RAM Windows 10 1 TB HDD sorunun HDD kaynaklı olduğunu düşünüyorum bilen var mıdır?

Çözüm
Bende temiz kurulum yapmak istiyorum ama kurulum yaparken kapanırsa diye korkuyorum yarın deneyeceğim. Ayrıca temiz kurulum yaptığınızda sorun çözüldü mü?
Sorunum bir iki yıllığına çözüldü, sonra tekrar oldu yine temiz kurulum yaptım ama ondan sonra sorunum tamamen çözüldü.
Bende temiz kurulum yapmak istiyorum ama kurulum yaparken kapanırsa diye korkuyorum yarın deneyeceğim. Ayrıca temiz kurulum yaptığınızda sorun çözüldü mü?
Sorunum bir iki yıllığına çözüldü, sonra tekrar oldu yine temiz kurulum yaptım ama ondan sonra sorunum tamamen çözüldü.

Çözüm
O zaman birkaç uygulama çakışıyor.

Hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı