i5-3210M laptop Valorant kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

İzzet Bakış

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4GB RAM
Ekran kartı
Intel HD Graphics 4000.
İşlemci
i5-3210M CPU 2.50GHz
Laptopum Valorant kaldırır mı? Cevaplarsanız çok sevinirim yeniyim burada.

Markası HP ama modelini bilmiyorum.

HD Pavilion G6 mı? Eğer oysa oynarsın çünkü o modelde 7670M de bulunuyor eğer oysa oynarsın 60 üstü alırsın. O değilse HD 4000 ile 30 üstü belki.
Evet arkadaş güzel hatırlattı Config dosyalarından grafiği düşürürsen çok FPS alırsın. Bu arada ben kullandım bir bana rastlamadım.

• Minimum:
  • İşletim Sistemi = Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64-Bit olmalı)
  • İşlemci = Intel Core i3-4150/ AMD A8-7650K ya da eşdeğer özelliklerde.
  • Bellek (RAM) = 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı = NVIDIA GeForce GT 730/ AMD Radeon R5 240.
  • Depolama (Harddisk) = 8 GB kullanılabilir alan olmalı
Ekran kartmın yettiğini düşünüyordum bir sitede minumum öyle yazmışlardı ama sanırım eski valorantta gerçi işlemci de yetmiyor.

HD Pavilion G6 mı? Eğer oysa oynarsın çünkü o modelde 7670M de bulunuyor eğer oysa oynarsın 60 üstü alırsın. O değilse HD 4000 ile 30 üstü belki.
Evet arkadaş güzel hatırlattı Config dosyalarından grafiği düşürürsen çok FPS alırsın. Bu arada ben kullandım bir bana rastlamadım.

Hocam o iş banlatıyor bazı oyunlarda, vaktinde Config dosyası ile hile açan gördüm: F

Evet, nedeni işlemcinin baştan aşağı yeniden tasarlanması ve çözülen sorunlar var içinde. O yazılan %25 saf donanımın arasındaki fark. Diğerleri genellikle eklenmiyor.

Sizin galiba haberiniz yok. Intel her yeni nesil işlemci çıkarttığında ondan üstteki CPU'nun 2 katını veya daha da.
Yükseltilmiş versiyonu yapıyor.

Not: 3. nesil ı7 ve ı5'lerin kronik bir sorunu var üzerine. Aşırı ısınma problemi örneğin. Saçma sapan bir şekilde ısınıyorlar ve performans 3 nesil i3 gibi oluyor :D, bende eskiden i5 3 nesil bir mobil yani laptop CPU vardı laptopumda. Adamlar nasıl yapmışlarsa bilgisayar öldü CPU yaşıyor:D
O zaman yeni nesil coleronlar da 5820k yı falan tokatlar. Yeniden tasarlanmışlardır herhalde 7 yılda.

HP ProBook 4540s şimdi baktım modeli bu .

Geri
Yukarı