Çözüldü i5-3210M macOS Kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

newkiddo

Centipat
Selamlar, bilgisayardan çok fazla anlamıyorum ancak Windows 10 laptopuma macOS yüklemek istiyorum. Sistemim herhangi bir macOS sürümü için uygun mu acaba? Başlıkta i3 diye gözüküyor ancak i5.

Ek Açıklama 2020-01-28 235047.png
Ek Açıklama 2020-01-28 235111.png
Ek Açıklama 2020-01-28 235125.png
Ek Açıklama 2020-01-28 235138.png
Ek Açıklama 2020-01-28 235152.png
Ek Açıklama 2020-01-28 235204.png
Ek Açıklama 2020-01-28 235224.png

Son düzenleme:
Çözüm
Mojave deneyebilirsiniz.

Eğer hata alırsanız yeni konu açarak bize ulaşmasını sağlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Grafik kartınız bu listede var mı diye bakın, diğer donanımlar sıkıntı çıkarmayacaktır (internet kartları dışında).

Eğer çok anlamıyorsanız hackintosh kısmına bulaşmanızı pek tavsiye etmem.

Ben, @Dryus'ın tam tersi olarak hakim değilsen ve merak ediyorsan bilgisayar ile uğraşmayı şiddetle Hackintosh'a bulaşmanı tavsiye ederim, bu işletim sisteminde aldığın hatalar Windows'ta da çözüme ulaşma kısmında çok benzer (temelde) ve hep hata ile karşılaşmanız muhtemel ilk başlarda, hatalarda ne yapmanız gerektiği kısmında çok iyi bir öğretici olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Pavilion G6 2277ET sanirim. Model yazmamissiniz. Mojave kuruluyor o modele. Catalina icin bilgim yok.
Merhaba sistem modelim dediğiniz gibi HP Pavilion G6. Bu modelin birkaç farklı versiyonu da var o yüzden 2277ET mi, değil mi tam emin değilim. Modelin tam bilgisine de ulaşamıyorum.

Merhaba sistem modelim dediğiniz gibi HP Pavilion G6. Bu modelin birkaç farklı versiyonu da var o yüzden 2277ET mi, değil mi tam emin değilim. Modelin tam bilgisine de ulaşamıyorum.
3. resimdeki model bilgisinden ulastim ben de. Arkadasimda var, Mojave kurmustu deneme icin.

Ben, @@Dryus'ın tam tersi olarak hakim değilsen ve merak ediyorsan bilgisayar ile uğraşmayı şiddetle Hackintosh'a bulaşmanı tavsiye ederim, bu işletim sisteminde aldığın hatalar Windows'ta da çözüme ulaşma kısmında çok benzer (temelde) ve hep hata ile karşılaşmanız muhtemel ilk başlarda, hatalarda ne yapmanız gerektiği kısmında çok iyi bir öğretici olur.
Ben yıllardır Windows işletim sistemi kullanıyorum başka sistemleri de merak ediyorum, öğrenmek istiyorum bu işe bulaşmak istemem de bu sebepten zaten :) Tavsiyen için teşekkürler.

Mojave deneyebilirsiniz.

Eğer hata alırsanız yeni konu açarak bize ulaşmasını sağlayın.

Çözüm
Ben, @Dryus'ın tam tersi olarak hakim değilsen ve merak ediyorsan bilgisayar ile uğraşmayı şiddetle Hackintosh'a bulaşmanı tavsiye ederim, bu işletim sisteminde aldığın hatalar Windows'ta da çözüme ulaşma kısmında çok benzer (temelde) ve hep hata ile karşılaşmanız muhtemel ilk başlarda, hatalarda ne yapmanız gerektiği kısmında çok iyi bir öğretici olur.
Bak şimdi o kısımdan bakarsan kesinlikle haklısın. Ama ben normal bir kullanıcı olarak düşündüm. Öğrenmek istiyorsan kesinlikle dene. Benim çok başımı ağrıttı ama çok şey öğrendim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı