i5 3210M sisteme ne kurulmalı?

darudevy

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, i5 3210M işlemcili 8 GB RAM'lı 240GB SSD'li eski bir notebookum var. Buna hangi işletim sistemini kursam bilgisayar rahat çalışır? Linux harici tabii. Tüm önerilere açığım. Bu arada YouTube'da video izlerken 63 dereceye çıkması normal mi? Termal değişimlerini yaptım. Teşekkürler.

Merhaba, i5 3210M işlemcili 8 GB RAM'lı 240GB SSD'li eski bir notebookum var. Buna hangi işletim sistemini kursam bilgisayar rahat çalışır? Linux harici tabii. Tüm önerilere açığım. Bu arada YouTube'da video izlerken 63 dereceye çıkması normal mi? Termal değişimlerini yaptım. Teşekkürler.
63 derece normaldir. Windows 10 tavsiye ederim.

Windows ve normal.

İlk nesil i5 ve HDD ile Windows 10 kullanıyorum sorun olmuyor. SSD ile rahat rahat kullanırsınz.

Tamamdır o zaman, Windows 10 son sürüm kurayım. Kendinden Home Single Language lisansı da vardı.

63 derece normaldir. Windows 10 tavsiye ederim.

Boştayken 50 derece video izlerken veya bir iş yaparken max 65 derece oluyor. Belki böyle bir cihaz için normaldir ama yüksek fan sesi rahatsız ediyor bir yerden sonra.

Tamamdır o zaman, Windows 10 son sürüm kurayım. Kendinden Home Single Language lisansı da vardı.

Boştayken 50 derece video izlerken veya bir iş yaparken maz 65 derece oluyor. Belki böyle bir cihaz için normaldir ama yüksek fan sesi rahatsız ediyor bir yerden sonra.

Harici ekran kartınız yoksa tüm yük işlemciye biniyor normal.

Ubuntu 18.04 ile uçar o sistem.

W10 kurabilirsin istersen W8.1 kur.

Sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı