i5 3210M Windows 10 kaldırır mı?

Bende de aynı CPU var. Ama performans açısından kullanınca acayip kasıyor. Ekran kartım 1GB ve i5 3210M 2.5GHz CPU'm var. 6 senelik laptop. Kasıyor açıkcası. Yani oyun falan oynayacaksan, hiç deneme.

Hocam nasıl Windows 8.1'e geçebilirim? Benim galiba bir HDD'im var :D
Bu videodan bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

elki verileri bir HDD'ye atarak geçebilirsiniz. Ancak o konuda çok bilgim yok.

SSD varsa geçilir, ilk nesil i5'le Windows 10 kullanmıştım.

Benim işlemcim daha kötü fakat kaldirir ve kasmaz fikrim

Bende i3 2100 var hiçbir problem yaşamıyorum rahatça kullanablirsiniz.

Bazıları SSD diyecek ama ben dene diyeceğim.
Eğer olmazsa 8.1 yaparsın güncellik iyidir.
Aşağı yukarı aynı sisteme sahip bir akıllı tahta 15saniyede açılıyor 30saniyede tam olarak ayılıyor.

Kasma olamaz ama HDD kullanıyorsanız SSD'ye geçmenizi öneririm.

SSD'niz varsa geçebilirsiniz yoksa Windows 8.1'e geçmenizi öneririm HDD ile Windows 10 kullanmak bir işkence bizzat ben eski bilgisayarımda HDD ile Windows 10 kullanıyordum şu an hala çalışıyor 8 yıllık ve 2 dakika gibi bir sürede açılıyor kendine gelmeside 5 dakikayı buluyor.

HDD mi SSD mi var cihazınızda? Her türlü geçersiniz ama HDD varsa Windows 10 biraz yavaş gelebilir.

Bende de neredeyse aynı sistem var, 3 GB RAM kullanıyor Win 10. Çok da mutlu olacağınızı sanmam geçince. SSD yoksa geçmeyin.

HDD varsa ilk açılış yavaş olur sadece.

Pentium işlemcili bir bilgisayarda kasmadan kullanabiliyoruz, ve Pentium'un en kötü modellerinden biri. SSD eskidiği için azıcık kasmalar var ama onun dışında sıkıntısız kullanılabiliyor.

Size gelecek olursak HDD ile kullanacaksanız kullanmayın, SSD alın rahatınıza bakın. O işlemcinin yanına SSD eklenirse kasmadan kullanılabilecektir.

Kaldırır. Şuan bende i5 3210M ve 8 GB RAM ile Windows 10 kullanıyorum.

8.1 daha iyi olabilir benim hatama düşmeyin :)

SSD takarsak hızlı açılır ama HDD ile devam edersen biraz yavaş açılır benim i7 3610qm 16 GB vardı ona Windows 10 kurdum ama biraz yavaş açılıyordu.(bilgisayar artık bozuk)

Bende de aynı işlemci var ve HDD kullanıyorum. Sıkıntısız kullanıyorum. Benim alttaki rehberdeki ayarları da uygulayınca baya hızlanıyor.

Bende de aynı CPU var. Ama performans açısından kullanınca acayip kasıyor. Ekran kartım 1gb ve i5 3210m 2.5ghz CPU'm var. 6 senelik laptop. Kasıyor açıkcası. Yani oyun falan oynayacaksan, hiç deneme.

Hocam nasıl Windows 8.1'e geçebilirim? Benim galiba bir HDD'im var :D

SSD mi kullanıyorsunuz? Eğer SSD ise kaldırır.

Bu videodan bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben 2. nesilde harddiskle kullanıyorum sıkıntı olmuyor

Her türlü geçersiniz.

Tüm cevaplar için teşekkür ederim.

Arkadaşlar Laptopta işletim sistemi için 240 GB SSD kullanmaktayım. 8.1 ve 10 arasında kaldım şu an sizce 8.1 daha mı iyi?

Arkadaşlar laptopta işletim sistemi için 240 GB SSD kullanmaktayım. 8.1 ve 10 arasında kaldım şu an sizce 8.1 daha mı iyi?

Bende laptop kullanıyorum HDD m var
8.1 gayet performanslı bende ama SSD de olur mu bilmem.

Arkadaşlar Laptopta işletim sistemi için 240 GB SSD kullanmaktayım. 8.1 ve 10 arasında kaldım şu an sizce 8.1 daha mı iyi?
İmzamda da görmüşsünüzdür. Ben de son 2 aya kadar İ5 3210m kullanıyordum. SSD varsa 10'da adam akıllı çalışıyor. Sadece HD graphics yerine harici ekran kartını kullanmanız lazım. 8.1 konusunda tam bir şey diyemeyeceğim çünkü farklı bir laptopta 8.1'de biraz sorun yaşamıştım.

Geri
Yukarı