i5-3230M GT 635M GTA 5 kaldırır mı?

Riduigu

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci: Intel Core i5-3230M.
RAM: 8,00 GB (kullanılabilir miktar: 7,88 GB)
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 635M.
İşletim sistemi: Windows 8.1 Single Language.

Ben oyun oynarken genellikle ekran kartı olarak işlemicinin ekran kartını kullanmaktayım. Ekran kartı biraz yavaş kalıyor ama monitör takınca çok hızlı oluyor, bir de 1080P ise. GTA 5'i zamanında deneme amaçlı bilgisayarımda denedim Windows 10'da hiç oynanmıyor Windows 7 az kasıyor. Minecraft'tan örnek veriyim ekran kartı 30FPS verirken işlemci 150-200FPS veriyor. Sizce bilgisayarım GTA 5 az kasarak minimum ayarlarda oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun özeliklerine benzer bir sistemde oynadım GTA 5 tabii o denediğim sistem 4 GB RAM vardı bir de Win 7 düşük ayarlarda 30 FPS oynuyordum. Ayrıca Win 8.1 hiç sevmiyorum oyunlarda çok sıkıntı yaratıyor örn W tuşuna bazıyorum bir pencere açılıyor Windows'dan alta atıyor.

Ne demek istedin yani eski oyunlar yavaş mı çalışıyor? Ben Windows 7 kullanırken daha çok hatalarla karşılaştım. Uzak masaüstü uygulaması mesela.

Hayır yukarıda belirttim zaten Win 8.1 oyunlarda eski yeni fark etmez özeliklerde eski oyunlarda sıkıntı çıkarıyor mesela GTA 5'de W tuşuna basarsın Windows'da o tuş bir pencereyi açma tuşudur o yüzden orayı açar ve kanser eder oyun zevkini bozar GTA 5'de nadir olsa da oluyor ama GTA Vice City'de çok kanserdi bu durum Win 10'da düzelttiler.

Hayır yukarıda belirttim zaten Win 8.1 oyunlarda eski yeni fark etmez özeliklerde eski oyunlarda sıkıntı çıkarıyor mesela GTA 5'de W tuşuna basarsın Windows'da o tuş bir pencereyi açma tuşudur o yüzden orayı açar ve kanser eder oyun zevkini bozar GTA 5'de nadir olsa da oluyor ama GTA Vice City'de çok kanserdi bu durum Win 10'da düzelttiler.

Windows 10 geçiceğime bilgisayarımı çöpe atarım daha iyi. O tuşlar uygulamalar ile kapatılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı