i5 3230M Laptopun Ekran Kartı Değiştirme

Orhun42

Hectopat
Merhaba abilerim ve kardeşlerim.. Bugün bu platforma katıldım ve sorum olacak. Samsung marka dizüstü bilgisayarım var.
Sistem Özelleiklerim;
  • Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU 2.60GHz 2.60 GHz
  • 8,00 GB RAM 64 bit
  • Intel(R) HD Graphichs 4000
  • AMD Radeon. HD 7670M
Anlayacağınız üzere paylaşımsız ekran kartlı bir bilgisayar. Ben bunun harici ekran kartı olan AMD ekran kartını Nvdia M model bir ekran kartı ile değiştirmek istiyorum. Önerileriniz nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
7670M anakarta gömülü olduğundan değişmez. E-GPU sistemlerini araştırmanızı öneririm fakat maliyetli ve zahmetli bir iş.

Anakart üzerindeki gpu değişiminden mi bahsediyorsunuz? Yoksa harici aparat ile gpu takmaktan mı?
Harici aparat ile :)
7670M anakarta gömülü olduğundan değişmez. E-GPU sistemlerini araştırmanızı öneririm fakat maliyetli ve zahmetli bir iş.

teşekkürler ama bana harici olduğu için farklı bir model m model ekran kartı ile değiştirebilme imkanım olduğu söylenmişti galiba bga adı verilen bir makine ile yapılıyor işlem

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı