i5-3230M ve Radeon HD 7600 laptop için işletim sistemi önerisi

AtlasOS Windows'un gereksiz, mahremiyet karşıtı servis ve telemetrileri ve dayatılan uygulamaları kaldırarak kullanıcıya daha hafif, daha özgür ve daha mahrem bir Windows deneyimi sağlıyor.
peki office uygulamaları vs yüklenebiliniyor değil mi?

Evet hocam. İstediğiniz Microsoft uygulamalarını gene yükleyebiliyorsunuz.

Bu arada Office'i illa uygulama olarak kullanmak zorunda da değilsiniz. Windows 365 uygulaması ile de Office'e Online olarak erişebiliyorsunuz.

Ben şimdilik yine Windows kullanayım da zaten 2 ay sonra yeni bilgisayarım olacak yine bildiğim sistemi yükleyeyim. Yine de sağ olun hocam.

Peki Office uygulamaları vs yüklenebiliniyor değil mi?

En iyi modlu ISO kendi yaptıgındır, Custom'larda mutlaka istedigin veya istemedigin ozellikler olacaktır,
Kişi kendi ihtiyacına gore yapacagı modlama en iyisidir...

Kısaca minimum sade sekilde:

Ya da forumda Hüseyin hocanın paylasımı:

En iyi modlu ISO kendi yaptıgındır, Custom'larda mutlaka istedigin veya istemedigin ozellikler olacaktır,
Kişi kendi ihtiyacına gore yapacagı modlama en iyisidir...

Kısaca minimum sade sekilde:

Ya da forumda Hüseyin hocanın paylasımı:

Ya ben biraz da hatalar için işletim sistemini değiştirmeye çalışıyorum Windows 10 şu an fakat Windows Update hata veriyor internette 2-3 çözüm denedim ama işe yaramadı daha fazla sorun çıkar diye.

Ya ben biraz da hatalar için işletim sistemini değiştirmeye çalışıyorum Windows 10 şu an fakat Windows Update hata veriyor internette 2-3 çözüm denedim ama işe yaramadı daha fazla sorun çıkar diye.

Güncellemelerde sorun yok hocam, bugün Windows 10 4235'ten 4291'e gunceledim.
Muhtemelen sizin kullandıgınız Windows'ta ayarlarda problem olabilir.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    75,3 KB · Görüntüleme: 9
Güncellemelerde sorun yok hocam, bugün Windows 10 4235'ten 4291'e gunceledim.
Muhtemelen sizin kullandıgınız Windows'ta ayarlarda problem olabilir.

Hocam ben 2024-01 güvenlik güncellemesini yükleyemedim o da sorun olur mu bilmiyorum. bir tek o eksik başka eksik var mı göremedim. Onun haricinde benim de 4291

Dosya Ekleri

• Ek1ran Alıntısı.PNG
    Ek1ran Alıntısı.PNG
    30,2 KB · Görüntüleme: 6
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,6 KB · Görüntüleme: 6
Hocam ben 2024-01 güvenlik güncellemesini yükleyemedim o eksik başka eksik var mı göremedim. Onun haricinde benim de 4291

Bunu zannedersem tam bilmiyorum ama recovery silme veya kaldırmalardan dolayı oldugu yonunde haberler vardı, gozume takıldıgı kadar...
Custom'ların da en can sıkıcı tarafı bu standart Update veya Defender guncelleme alamazsın.

Bunu zannedersem tam bilmiyorum ama recovery silme veya kaldırmalardan dolayı oldugu yonunde haberler vardı, gozume takıldıgı kadar...
Custom'ların da en can sıkıcı tarafı bu standart Update veya Defender guncelleme alamazsın.

Sizce şu anki Windows 10 Pro'da kalayım mi yoksa mediacreatortool ile en son sürümüne mi yükselteyim internette öyle bir çözüm de bulmuştum.

Geri
Yukarı