i5-3317u sistem WWE 2K15'te 20 FPS veriyor

OrgeneralSK

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle oyunum crack. Oyun Steam'de yok ve Steam key satan güvenilir bir yer bulamadığımdan crack indirdim yoksa crack kullanmamaya çalışıyorum. PC özelliklerim çok iyi değil ama yine de WWE 2K15'te bu kadar kasması garip geldi:
  • Cihaz adı desktop-j4UC2b0
  • İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-3317u CPU @ 1.70GHz 1.70 GHz.
  • Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,90 GB)
  • Cihaz kimliği D44C2542-48A9-49EC-8942-E781DEC81aee
  • Ürün kimliği 00327-60000-00000-AA688
  • Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Bu özelliklerle 20 FPS alıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop kullanıcısıyım çift ekran kartım var birincisi Intel HD Graphics 4000 diğeri AMD Radeon HD 7600M series driverlarım günceldir.

İlk yöntem olmadı bu yöntemide deneyeceğim teşekkürler.

AMD kartla açtığınıza emin misiniz, cevap evetse.
Farklı bir kaynaktan oyunun en güncel halini indirin, kaynağınız en güncel ise.
Başka cevabım yok.

Hocam benim çöp laptopum da oyun 60 FPS sabit kasmıyor orta ayarlarda sizinki gibi güzel bir sistem nasıl kasıyor seyircileri kapatınca büyük FPS artışı oluyor.

AMD kartla açtığınıza emin misiniz, cevap evetse.
Farklı bir kaynaktan oyunun en güncel halini indirin, kaynağınız en güncel ise.
Başka cevabım yok.

İki ekran kartıyla da denedim neredeyse ikisi de aynı tek fark Intel ekran kartıyla açınca ana menü 60 FPS oluyor onun dışında ikisinde de maç içi FPS oranı aynı :/

Sürücüler güncel mi? Sıcaklıkların durumu ne? Bu arada korsana destek yok diyen arkadaşları takmayın 19. kuralı okumalarını öneririm.

Sürücülerim günceldir sıcaklık durumlarım yüksek oyunlar olmadığı sürece yüksekten kastım GTA 5 gibi oyunlar %50 60'ın üstüne çıkmıyor 19. kural hakkında verdiğin bilgi için teşekkür ederim ben ikisine de sahibim :))

Bence Intel Graphics birimi olduğundan değil 32 MB olduğundan dolayı düşük FPS veriyor. Önerilen boyutta GTX 450(1 GB) istiyor.

Intel kartda RAM, işlemci vb şeylerin hiçbiri yok neredeyse.
GTX 450 de var hepsinden.
Oysaki bende de aynı kartdan var, ve 2 GB olsa da 4 GB olsa da bir halt değişmeyecek.
Kısaca suçu VRAM'e atmamak gerek.

Intel kartda RAM, işlemci vb şeylerin hiçbiri yok neredeyse.
GTX 450 de var hepsinden.
Oysaki bende de aynı kartdan var, ve 2 GB olsa da 4 GB olsa da bir halt değişmeyecek.
Kısaca suçu VRAM'e atmamak gerek.
Hocam bence siz kendinizce haklısınız dahili grafik konusunda bilginiz olmadığından ötürü diyeceğim bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı