i5-3317u sistem WWE 2K15'te 20 FPS veriyor

OrgeneralSK

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle oyunum crack. Oyun Steam'de yok ve Steam key satan güvenilir bir yer bulamadığımdan crack indirdim yoksa crack kullanmamaya çalışıyorum. PC özelliklerim çok iyi değil ama yine de WWE 2K15'te bu kadar kasması garip geldi:
  • Cihaz adı desktop-j4UC2b0
  • İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-3317u CPU @ 1.70GHz 1.70 GHz.
  • Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,90 GB)
  • Cihaz kimliği D44C2542-48A9-49EC-8942-E781DEC81aee
  • Ürün kimliği 00327-60000-00000-AA688
  • Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Bu özelliklerle 20 FPS alıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam crack olarak indirdiğiniz yerde; büyük bir yazılımsal hata yapılmış olabilir, veya kandırmada olabilir. Ayrıca 20 FPS'i misal mi verdiniz? Çünkü oyunda ağır çekim sorunu var onu kasma sanmış olabilirsiniz.
Öncelikle oyunum crack. Oyun Steam'de yok ve Steam key satan güvenilir bir yer bulamadığımdan crack indirdim yoksa crack kullanmamaya çalışıyorum. PC özelliklerim çok iyi değil ama yine de WWE 2K15'te bu kadar kasması garip geldi:

Ayrıca hocam, belki bilmiyorsunuzdur diye söylüyorum; pek korsan konuşmayın bu ortamda doğru yer değil ancak sınır açıldımı zaten ceza alacaksındır.

Selam direk konuya geçeyim crack oyunlarda kasması normaldir aşağıdaki video ve sitedeki ayarları yaparsanız FPS artış yüksek ihtimalle olabilecek.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Site: Best Settings for WWE 2K15 Low-End PC (Fix lag, slow mo, Freeze)

Hocam crack olarak indirdiğiniz yerde; büyük bir yazılımsal hata yapılmış olabilir, veya kandırmada olabilir. Ayrıca 20 FPS'i misal mi verdiniz? Çünkü oyunda ağır çekim sorunu var onu kasma sanmış olabilirsiniz.

Ayrıca hocam, belki bilmiyorsunuzdur diye söylüyorum; pek korsan konuşmayın bu ortamda doğru yer değil ancak sınır açıldımı zaten ceza alacaksındır.

MSI Afterburner'dan baktım ve oynadım ana menüde 60FPS'ken oyun içi 20 FPS'lerde dolaşıyor
Korsan hakkında verdiğin bilgi için teşekkür ederim dikkate alacağım.
Selam direk konuya geçeyim crack oyunlarda kasması normaldir aşağıdaki video ve sitedeki ayarları yaparsanız FPS artış yüksek ihtimalle olabilecek.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Site: Best Settings for WWE 2K15 Low-End PC (Fix lag, slow mo, Freeze)

Teşekkür ederim bakacağım olursa çözüldü olarak ekleyeceğim.

MSI Afterburner'dan baktım ve oynadım ana menüde 60FPS'ken oyun içi 20 FPS'lerde dolaşıyor.
Korsan hakkında verdiğin bilgi için teşekkür ederim dikkate alacağım.

Teşekkür ederim bakacağım olursa çözüldü olarak ekleyeceğim.

Bir şey değil eğer ilk attığım yöntemler olmasa bu linke de göz atabilirsiniz aslında yine aynı bilgileri veriyor ama biraz daha yardımcı oluyor.

Link: How to Run WWE 2K15 Faster on PC? | ST Cleaner - Company News and Help Articles

Ekran kartınızın adı ne acaba?
İntelse kasması normaldir.

Doğru Intel kart olduğu için 20FPS alıyor ama 32MB olmasından kaynaklı sayılmaz.

Laptop kullanıcısıyım çift ekran kartım var birincisi Intel HD Graphics 4000 diğeri AMD Radeon HD 7600M series driverlarım günceldir.

Bir şey değil eğer ilk attığım yöntemler olmasa bu linke de göz atabilirsiniz aslında yine aynı bilgileri veriyor ama biraz daha yardımcı oluyor.

Link: How to Run WWE 2K15 Faster on PC? | ST Cleaner - Company News and Help Articles

İlk yöntem olmadı bu yöntemide deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı