i5-3330 için ekran kartı önerisi

heratonN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yeni sistem toplayacak param olmadığı için elimdeki sistemi nispeten güncel oyunları oynayabilmek için yükseltmek istiyorum. Genelde hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum. Bütçem ise 1500 zorlarsam 2000'e çıkabilirim.
Sistem ise şu şekilde.
  • Anakart: GA-H77M-D3H
  • RAM: 16 GB DDR3.
  • CPU: Intel i5-3330 3.00GHz
  • PSU: High Power 500W.
  • GPU: GA- AMD Radeon HD7750 2 GB 128 bit.
  • 128 GB SSD 512 GB HDD.

1050ti yada 1060 3 gb bulabilirsiniz. Ama sadece ekran kartyıyla güncel oyunları oynayabileceğinizi zannetmiyorum. Yine diğer arkadaşların yorumlarını bekleyin.

Selam, öncelikle işlemcinizi ve ekran kartınızı uygun fiyattan elden çıkartın derim. İşlemcinizi i7-3770 olarak güncelleyebilirsiniz. Sahibinden vb. platformlarda 1.000 TL civarına görebilirsiniz. Size önerim aşağıdaki satıcıdan alın. Fiyatlar gayet uygun, i7-3770S 750 TL. Geçen gün buradan 600'e i7-2600 aldım.

Geri kalan bütçe ile RX 570 4 GB - GTX 970 4 GB gibi kartlar bakabilirsin. Örnek olarak:

RX570 öneririm. Kalan parayada SSD yükseltmesi yaparsanız mantıklı olur. 1200-1500 arası kesin bulursun 570'i.
Eyvallah hocam, RX570'i bende düşünüyordum genelde fiyatları 1600-1800 arasında, yaşadığım yerde de yok el ile teslim alabileceğim, 2.el kargo ile alma şansım var ama güvenemiyorum çok.

Eyvallah hocam, RX570'i bende düşünüyordum genelde fiyatları 1600-1800 arasında, yaşadığım yerde de yok el ile teslim alabileceğim, 2.el kargo ile alma şansım var ama güvenemiyorum çok.

Param güvende açık ilanlara güvenebilirsin, sıkıntı olmaz. Kartı almadan iyice test ettir.

Param güvende açık ilanlara güvenebilirsin, sıkıntı olmaz. Kartı almadan iyice test ettir.
Eyvallah hocam çok teşekkürler, önerilerin için.

İşlemci yükseltmeden rx570 taksam darboğaz sıkıntısı olur mu?

Son düzenleme:
Eyvallah hocam çok teşekkürler, önerilerin için.

İşlemci yükseltmeden rx570 taksam darboğaz sıkıntısı olur mu?

Maalesef hocam sıkıntı oluyor öyle. En kötü i7-2600 tak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef hocam sıkıntı oluyor öyle. En kötü i7-2600 tak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
anladım...
şunu buldum, fiyatda fena değil gibi nasıl sizce?

Geri
Yukarı