i5-3330 için ekran kartı önerisi

RX 500 serisi sorunlu. Kuzenim benzer bir sisteme RX 6400 almıştı. Önerimdir. Tabi kayıt falan almayacaksanız. Gerçi bu sistemde kayıt alırsanız FPS baya düşer. Almayacağınızı varsayıyorum.

Bu modeli almıştı. Biraz daha para biriktirip alabilirsiniz. Ayrıca ısınmayan bir ekran kartı.

@GalaxySal450

Arkadaşlar selam, yeni sistem toplayacak param olmadığı için elimdeki sistemi nispeten güncel oyunları oynayabilmek için yükseltmek istiyorum. Genelde hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum. Bütçem ise 1500 zorlarsam 2000'e çıkabilirim.
Sistem ise şu şekilde.
  • Anakart: GA-H77M-D3H
  • RAM: 16 GB DDR3.
  • CPU: Intel i5-3330 3.00GHz
  • PSU: High Power 500W.
  • GPU: GA- AMD Radeon HD7750 2 GB 128 bit.
  • 128 GB SSD 512 GB HDD.
RX 570 veya RX 6400 bakılabilir.

GTX 1050Ti rx 6400 yerine nasıl olur? rx6400 biraz pahalıymış

hocam sarı sitede param güvende mevzusu ile bir tık güvende hissediyorsun, orada pek güvenemedim o yüzden

Kendim satın aldım hocam. Kocaeli/Derince'de mağazaları var. Bir sürü referansları var ek olarak. Güvenmediğim, sorun çıkartacak yeri önermem zaten 🙂 Ek olarak PTT ile gönderim yapıyorlar, en ucuz öyle alırsın.

Kendim satın aldım hocam. Kocaeli/Derince'de mağazaları var. Bir sürü referansları var ek olarak. Güvenmediğim, sorun çıkartacak yeri önermem zaten 🙂 Ek olarak PTT ile gönderim yapıyorlar, en ucuz öyle alırsın.
Eyvallah hocam bir satıcıya mesaj atıp konuşayım, ödeme vs. hakkında

Geri
Yukarı