i5-3330 ve RX 570 Darboğaz Olur mu?

Mustafa4224

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler. Arkadaşlar ekran kartı alacağım ama size sormadan bir iş yapmayayım dedim. Bilgisayarım:

i5 3330, 10 GB RAM 8 Hayprex 2 normal, 500walt Power, 500GB harddisk var. Ekran kartı alacağım 1 aydır araştırıyorum. MSI RX 570 4 GB 256Bit DX12 ekran kartı almayi düşünüyorum. Sizce sorun yaşatir mi besler mı iyi mi?
Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ucu ucuna giderler diyebiliriz, pek darboğaz olacağını sanmıyorum. :) i5-3330 4 çekirdek 4 izlek bir işlemci. Multiplayer oyunlarda işlemci yetersiz kalabilir. RAM dual channel kullanımda işlemciyi oldukça rahatlatır. 2X8 yapmanız daha iyi olur.
Ucu ucuna giderler diyebiliriz, pek darboğaz olacağını sanmıyorum. :) i5-3330 4 çekirdek 4 izlek bir işlemci. Multiplayer oyunlarda işlemci yetersiz kalabilir. RAM dual channel kullanımda işlemciyi oldukça rahatlatır. 2X8 yapmanız daha iyi olur.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı