i5-3337U sistemde Windows 11'e geçilmeli mi?

berkayaktas395

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
4 GB 1600MHZ
SSD veya HDD modeli
120 GB SATA3
Ekran kartı
GEFORCE GT 740M
Anakart
SONY
İşlemci
Intel Core i5-3337U
ETS 2, GTA 5 gibi oyunları düşük ayarlarda 30-40 FPS ile oynuyorum. Windows 11'e görünüşü için geçmek istiyorum ancak performans yaşayabileceğimden korkuyorum. Sizce geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel donanımlar kullanmama rağmen bende geçmekten çekiniyorum bence Windows 11 in tamamen stabil olması için zamana ihtiyacı var.

ETS 2, GTA 5 gibi oyunları düşük ayarlarda 30-40 FPS ile oynuyorum. Windows 11'e görünüşü için geçmek istiyorum ancak performans yaşayabileceğimden korkuyorum. Sizce geçmeli miyim?

Windows 11 superlite kullanıyorum, sizin sisteminizin aynısının Intel HD Graphics versiyonunu kullanıyorum ve gayet hızlı.
Windows 11 superlite ile kullanırsanız bir sorun olacağını sanmam.

Geçilir, daha kötüsü ile kullanıyorum. Sadece 4 GB RAM belki biraz sıkıntı olabilir ama ETS 2'de sorun olacağını sanmıyorum. GTA V oynamadığım için onu bilmiyorum.

8GB RAM ve SSD ile kullandım Windows 11'i hızlı ve güzeldi ama benim işlemci zayıf olduğu için
Pentium B960
boşta bile çok yoruyordu bu yüzden fan daha fazla çalışıyordu ben de 8.1'i 11'e benzetmeye çalıştım.
1651407538052.png

Şu an yükledim ve deniyorum, oyunlarda FPS ve sıcaklık değerleri ve bilgisayarın açılıp kapanma süreleri neredeyse tamamen aynı. Bana göre Windows 11 ve 10 tamamen aynı ancak 11 daha güzel duruyor. Cevap veren herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı