i5 3340 RX 570 sisteme PSU önerisi

Ben de senin gibiyim :D sistemi daha topladım i5-3570 aldım bir de RX570 aldım Sapphire Nitro 1.070 TL'ye. Ama kasa bildiğin 2000 lilerin kasası :D. Daha sistemi takmadım termal macunu ve PSU bekliyorum.
Ah şu fakirliğin gözü kör olsun...
Normalde GT210 kullanıyordum birde beni düşün hiçbirşey çalıştırmıyordu ekran kartı iyi oldu birde bunlar çıktı ama anakart işlemci falan uyumlu değil mi bunlarla tek değişmesi gereken PSU?

Normalde GT210 kullanıyordum bir de beni düşün hiçbir şey çalıştırmıyordu ekran kartı iyi oldu bir de bunlar çıktı ama anakart işlemci falan uyumlu değil mi bunlarla tek değişmesi gereken PSU?

Evet anakart ve işlemcin uyumlu. Çoğu oyunu oynayabilirsin.

Bu arada ne kadara aldın ekran kartını? Linkini atabilir misin aldığın sitenin?

Mining falan yapılmadığına emin misin, yani güvenilir mi ?
Güvenilir çok eski tanıdığımız aile işi dönüyor arada yani ondan sıkıntı olacağını zannetmem.
Mining falan yapılmadığına emin misin, yani güvenilir mi ?
Uzun süre sonra 570 iyi gelir umarım hiç böyle yeni oyunları evimde akıcı oynayamadım anlarsın ya :D

15 FPS ile bitirdiğim Mafia 2'nın Definitive Edition'unu edineceğim öncelikle oradan FIFA 19 (14'ten sonrasını hiç oynamadım), Metro Exodus, Fallout 4, Far Cry 5 listemi hazırlıyorum :D
The Witcher 3: Wild Hunt'ı da öneriyorum. Ben şuan onu indirdim PSU'nun gelmesini bekliyorum. Çok iyi oyun.

Neyse sana iyi akşamlar. Sorun olursa tekrardan yazarsın.

Geri
Yukarı