i5 3350 sistemde Subnautica donup çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

1ANIL1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sıkıntım Subnautica'yı daha önce oynamış ve bitirmiş birisiyim ve sorusnuz bir şekilde oynamışıtım. Bugün tekrar indirip oynayım dedim canım çekti. Oyuna 3 4 dk oynuyorum sonra donup kapanıyor, internetten baktım herkes ayarları düşürün demiş ben ayarları en düşüğe almama rağmen halen oyundan atıyor, yardımcı olursanız sevinirin. Bu arada Subnautica'yı Epic'den oynuyorum.
Sistemim:
AMD HD 7600 2 GB.
Intel i5 3350 3.10 GHz.
64 Bit.
8 GB RAM DDR 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşın.

Ayrıca oyunun dosya konumunu gezin biraz. "Dump, crash, log" gibi içerikleri olan dosyalar görürseniz atın. Bu dosyalar .dmp, mdmp. uzantılı olabilir.

Rapor paylaşın.

Ayrıca oyunun dosya konumunu gezin biraz. "Dump, crash, log" gibi içerikleri olan dosyalar görürseniz atın. Bu dosyalar .dmp, mdmp. Uzantılı olabilir.

Gezdim tüm dosyalarda dediğiniz dosyaları bulamadım verdiği hata ise Unity 2019 diye bir hata.
MEGA buradad Process Monitor RAR şeklinde indirme linki

Avast'ı kaldırıp bir de öyle deneyin. Yine olmazsa sorun oyunun korsan olmasındadır diyeceğim. Sistem dosyalarında bir eksiklik göremedim çünkü.

Eğer sorun oyunun korsan olmasından kaynaklanıyorsa oyunu silip başka bir yerden indirmeyi deneyebilirsiniz. Onun dışında orijinal almanızı önermekten başka yapabileceğim bir şey yok.

Avast'ı kaldırıp bir de öyle deneyin. Yine olmazsa sorun oyunun korsan olmasındadır diyeceğim. Sistem dosyalarında bir eksiklik göremedim çünkü.

Eğer sorun oyunun korsan olmasından kaynaklanıyorsa oyunu silip başka bir yerden indirmeyi deneyebilirsiniz. Onun dışında orijinal almanızı önermekten başka yapabileceğim bir şey yok.

Oyun Epic'ten aldım, korsan değil. Dediğinizi uygulayıp size döneceğim.

İlginç, raporunuz oyunun korsan olduğu yönünde içeriklerle dolu. Oyun Epic Games klasörüne kurulu değil mesela. Ayrıca raporda Epic Games'ten bir iz yok. Neyse dediklerimi yapın, bakarız gerisine.

İlginç, raporunuz oyunun korsan olduğu yönünde içeriklerle dolu. Oyun Epic Games klasörüne kurulu değil mesela. Ayrıca raporda Epic Games'ten bir iz yok. Neyse dediklerimi yapın, bakarız gerisine.

Oyunu Epic'ten silip geri yükledim orijinal olduğunu da şu şekilde size göstereyim halen aynı hatayı alıyorum ama artık oyun açıldıktan 15 sn sonra atıyor ve avastıda kaldırdım bilgisayardan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal olduğunu özellikle kanıtlamanıza gerek yoktu. Bir rapor daha paylaşın bakalım. En azından Avast'ın kaldırılması nasıl bir etki yapmış onu görelim.

Geri
Yukarı